2022 Konya Büyükşehir Belediyesi yardım başvuru ve sorgulama ekranı!

Türkiye'de artan enflasyon ile birlikte vatandaşlar zor günler geçirirken belediyeler ise sosyal belediyecilik kapsamında yardımlarını açıklamaya devam ediyor. 2022 Konya Büyükşehir Belediyesi yardım başvuru ve sorgulama ekranı!

2022 Konya Büyükşehir Belediyesi yardım başvuru ve sorgulama ekranı!

2022 Konya Büyükşehir Belediyesi yardım başvuru ve sorgulama ekranı! Türkiye'de artan enflasyon ile birlikte vatandaşlar zor günler geçirirken belediyeler ise sosyal belediyecilik kapsamında yardımlarını açıklamaya devam ediyor. Buna göre ise Konya'da yaşayan vatandaşlar belediyenin yardımlarından faydalanabilir. Konya Büyükşehir Belediyesi yardım başvurularında genel olarak artışlar yaşanıyor.

Konya Büyükşehir Belediyesi, şehirde yaşayan vatandaşların yaşadıkları zor süreçlerde destek olabilmek adına yardım süreçlerini başlattı. Aile ekonomisine destek olmak amacıyla başlatılan bu başvuru süreçleri için ise vatandaşlar belediyelerin belirli departmanlarına giderek başvurularını gerçekleştirebilecek. Aynı zamanda sosyal yardım başvuruları için belediyenin telefon numarası ve online başvuru ekranlarıda yer alıyor. Detaylar Kamu Gündemi adresinde yer alıyor.

Konya Büyükşehir Belediyesi Yardım Başvurusu 2022

Konya Büyükşehir Belediyesi yardım başvurusunda bulunmak için Konya Beyaz Masa ALO 153 numarasını kullanabilirsiniz.

Konya Büyükşehir Belediyesi'nin yardım başvurularını gerçekleştirebilmek adına belediyeye ait resmi internet sitesini kullanabilirsiniz. Konya Büyükşehir Belediyesi yardımlar için kişilerden kişisel bilgiler talep etmektedir. Bu bilgilerde ailede çalışan sayısı, aldıkları maaşlar ve sosyal güvence var mı yok mu soruları olmaktadır. Vereceğiniz doğru bilgiler yardım almanız için sizlerin önünü açacaktır.

Konya Büyükşehir Belediyesi'nin sosyal yardımlarından faydalanmak isteyen vatandaşlar "sosyalyardim.konya.bel.tr" adresine giriş sağlayarak başvuru için yardım formlarını doldurabilir. Bu başvuruda kişiler için adres, iletişim, maddi bilgi ve çocuk sayıları hakkında detaylar isteniyor.