2022 İŞKUR personel alımı ilanı yayınlandı İGDAŞ lise mezunu personel alımı yapacak!

Yeni dönemin gelmesi ile birlikte kamu kurum ve kuruluşları ile diğer kurumlar personel alımı ilanlarını yayınlamaya başladı. Son olarak İGDAŞ 2022 yılı itibari ile lise mezunu personel alımının yapılacağını İŞKUR aracılığı ile duyurdu. İşte 2022 İŞKUR İGDAŞ personel alımı ilanının ayrıntıları…

2022 İŞKUR personel alımı ilanı yayınlandı İGDAŞ lise mezunu personel alımı yapacak!

Her yıl milyonlarca kişiyi iş sahibi yapan İŞKU, bu yıl ki iş ilanlarını yayınlamaya da devam ediyor. İŞKUR son olarak İstanbul Gaz Dağıtım Şirketi (İGDAŞ) 2022 personel alımı ilanını yayınladı. Yayınlanan ilana başvuru yapacak olan adayların en az lise mezunu olması gerektiği duyuruldu.

İŞKUR’dan İGDAŞ Tekniker Alımı İlanı!

Yeni dönem itibari ile devlet garantisi altında istihdam edilmek isteyen işsiz vatandaşları sevindirecek olan bir İŞKUR ilanı daha yayınlandı. İŞKUR’un yayınlamış olduğu ilanda 2022 yılı itibari ile İGDAŞ bünyesinde istihdam edilecek olan personel alımının yapılacağı duyuruldu.

2022 İŞKUR İGDAŞ personel alımı ilanına başvuru yapacak olan adaylar, tekniker pozisyonunda istihdam edilecek. Yeni dönem itibari ile bu pozisyona toplamda 165 personel alımı yapılacak.

2022 İŞKUR İGDAŞ Tekniker Alımı İlanı Başvuru Şartları

2022 yılı itibari ile İGDAŞ kadrolarına İŞKUR aracılığı ile başvuru yapmak isteyen adayların sağlamaları gereken başvuru şartları ilan edildi. Buna göre ilgili pozisyona başvuruda bulunmak isteyen adayların sağlamaları gereken genel ve özel şartlar şu şekilde belirlendi:
• Teknik liselerin motor, torna, elektrik, metal, teviye, doğalgaz, mekatronik, teknoloji, tesisat, bilgisayar programcılığı, haberleşme ve yazılım bölümlerinden birinden mezun olmak
• Meslek Yüksekokullarının doğalgaz teknolojileri, makine, torna, ısıtma- soğutma, motor, teviye, elektronik, metal işleri, elektrik ve mekatronik bölümlerinden birinden mezun olmak
• 30 yaşından gün almamış olmak
• Erkek adayların askerlik ile bir ilişiğinin olmaması
• MS Office programlarına hâkim olmak
• B sınıfı ehliyetine sahip olmak ve aktif olarak araç kullanıyor olmak
• A2 motor ehliyetine sahip olmak ve aktif olarak motosiklet kullanıyor olmak
• Esnek çalışma saatlerine rivayet edebiliyor olmak

2022 İŞKUR İGDAŞ Tekniker Alımı İlanı Başvuru Tarihleri ve Başvuru Yöntemi

İŞKUR’un İGDAŞ ile ilgili personel alımı ilanına başvuru yapmak isteyen adayların başvuruları, 17 Ocak- 20 Ocak 2022 tarihleri arasında İstanbul Büyük Şehir Belediyesi’nin resmi internet sitesi üzerinden kabul edilecektir.