2 Ağustos 2022 Sağlık Bakanlığı İller Arası Yer Değiştirme Atama Sonuçları

Sağlık Bakanlığı İller Arası Yer Değiştirme Atama Sonuçları hakkında son saatlerde araştırmalar hız kazanmaya başladı. Bugün gerçekleştirilen kura sonuçlanırken vatandaşlar ise nereye atandıklarını araştırmaya başladı. 2 Ağustos 2022 Sağlık Bakanlığı İller Arası Yer Değiştirme Atama Sonuçları

2 Ağustos 2022 Sağlık Bakanlığı İller Arası Yer Değiştirme Atama Sonuçları

2 Ağustos 2022 Sağlık Bakanlığı İller Arası Yer Değiştirme Atama Sonuçları - Sağlık Bakanlığı İller Arası Yer Değiştirme Atama Sonuçları hakkında son saatlerde araştırmalar hız kazanmaya başladı. Bugün gerçekleştirilen kura sonuçlanırken vatandaşlar ise nereye atandıklarını araştırmaya başladı.

Sağlık Bakanlığı tarafından isteğe bağlı iller arası yer değiştirme atamalarına ilişkin kura sonuçları bugün canlı yayınla Youtube'dan yayınlandı. Başvurular en son 23 Haziran ila 29 Haziran 2022 tarihleri arasında gerçekleştirilmiş ve sonrasında ise gözler kura sonuçlarına çevrilmişti. İşte detaylar ve daha fazlası Kamu Gündemi adresinde yer alıyor.

SAĞLIK BAKANLIĞI ATAMA KURALARI AÇIKLANDI MI?

Türkiye Cumhuriyeti Sağlık Bakanlığı iller arası yer değiştirme atama kuraları 2 Ağustos 2022 tarihinde noter huzurunda gerçekleştirildi. Kura canlı yayın ile Youtube'da gerçekleştirildi.

Kura canlı yayınla Youtube üzerinden gerçekleştirildi. Vatandaşların atama kuraları resmi olarak paylaşıldı.

SAĞLIK BAKANLIĞI TARAFINDAN DUYURU YAPILDI

Türkiye Cumhuriyeti Sağlık Bakanlığı yapılan duyuru şu şekilde gerçekleştirildi.

"2022 yılı Haziran dönemi isteğe bağlı iller arası yer değiştirme suretiyle atanma kurası.

Başvuruların değerlendirme sonuçları ve 01.07.2022 tarihine kadar hesaplanmış hizmet puanları PBS üzerinden ilan edilmiştir. PBS üzerinden 27.07.2021 tarihi saat 18:00'e kadar itirazlar alınacaktır."