18 Yaşını Geçen Herkese 50 Bin TL Kazandıran Kampanya Fırsatı, Aktifbank Tarafından Duyuruldu!

PTT ile yaptığı iş birlikleri ile adından sıkça söz ettiren Aktifbank, yeni bir kampanya geliştirdiğini duyurdu. Banka, sıra beklemeden, evrak ibrazı olmadan nakit desteği almak isteyen 18 yaşın üzerinde ki her bireye, 50 bin TL değerinde nakit ödeme yapacağını duyurdu. İşte 2022 Aktifbank ihtiyaç kredisi haberinin ayrıntıları…

18 Yaşını Geçen Herkese 50 Bin TL Kazandıran Kampanya Fırsatı, Aktifbank Tarafından Duyuruldu!

Geride bıraktığımız yılın olumsuz ekonomik gelişmelerinin etkileri sürerken, yaklaşık olarak 2 hafta önce başlayan Rusya- Ukrayna savaşının da küresel piyasalara direkt olarak etki etmesi, gündelik hayat içerisinde satın alınan pek çok hizmetin zamlı fiyatları ile vatandaşa sunulmasına sebep oldu. Yaşanan olumsuz gelişmeler karşısında alım gücü düşen vatandaşlar, nakit ihtiyaçlarının karşılanması amacı ile banka kredilerini araştırmaya başladılar. Bu noktada, her yaştan vatandaşın yüzünü güldürecek olan nakit desteği haberi Aktifbank’tan geldi.

Aktifbank İhtiyaç Kredisi Kampanyası

Yeni yıla girilmesi ile birlikte hem PTT ile iş birliği içerisinde olarak geliştirmiş olduğu kredi kampanyaları hem de kendi bünyesinde geliştirmiş olduğu diğer hizmetler ile tüm dikkatlerin üzerine toplanmasını sağlayan Aktifbank, yeni dönemde nakit ihtiyacı olan vatandaşlar için ihtiyaç kredisi kampanyası geliştirdiğini duyurdu.

Aktifbank’ın N’ Kolay Kredi hizmeti kapsamında geliştirdiğini duyurduğu yeni dönem ihtiyaç kredisi kampanyasının üst limiti, 50 bin TL olarak belirlendi. Banka, bu hizmetinden yararlanan müşterilerine 36 ay vade imkânı sunacağını açıkladı.

Aktifbank N’Kolay Kredi Kampanyası Örnek Hesaplama Tablosu

Haber

Aktifbank, N’Kolay Kredi hizmeti kapsamında geliştirmiş olduğu 50 bin TL üst limitli kredi kampanyası için örnek hesaplama tablosunu şu şekilde yayınladı:

  • Kredi tutarı: 50 bin TL
  • Aylık faiz oranı: Yüzde 2,89
  • Aylık taksit tutarı: 2.452,88 TL
  • Vade sayısı: 36

Aktifbank N’Kolay Kredi Kampanyası Başvurusu 2022

Aktifbank’ın N’Kolay Kredi hizmeti kapsamında geliştirmiş olduğu 50 bin TL üst limitli ihtiyaç kredisi kampanyasından yararlanmak isteyen vatandaşların, Aktifbank’ın resmi internet sitesi aracılığı ile online başvuru yapmaları gerekiyor. Açılan ekranda çıkan kısa formun doldurulması ve istenen bilgilerin eksiksiz ve doğru bir şekilde girilmesi, bankanın kredi taleplerini alması için yeterli oluyor.