13 Milyon Emekliye, Bayram İkramiyesi Öncesinde Destek: Yapıkredi Bankası, Binlerce Liralık Emekli Ek Ödeme Paketini İlan Etti!

Yapıkredi Bankası, 31 Mart tarihine kadar geçerli olan 2 bin 750 TL üst limitli emekli promosyonu kampanyasını açıkladı. İşte bankanın yeni dönem kampanyasına ilişkin haberin ayrıntıları…

13 Milyon Emekliye, Bayram İkramiyesi Öncesinde Destek: Yapıkredi Bankası, Binlerce Liralık Emekli Ek Ödeme Paketini İlan Etti!

Ülke sınırları içerisinde yaşayan yaklaşık 13,5 milyon emekli vatandaş, ekonomi piyasalarında yaşanan olumsuz gelişmeler sebebi ile gündelik hayat hizmetlerine ve diğer ürünlere yansıtılan yüksek oranlı zamlardan sonra tek maaş ile geçinme konusunda büyük sıkıntılar yaşamaya başladı.

Yaklaşan bayram sebebi ile verilecek olan emekli ikramiyelerine bel bağlayan emekli vatandaşlar, bütçelerinin bir nebze olsun ferahlayacağı günün gelmesini ip ile çekiyorlar. Bu noktada emeklilerin yüzünü ikramiyeden önce de güldürmek isteyen Yapıkredi Bankası, yeni bir emekli ek ödeme paketi ile vatandaşların karşısına çıktı. Banka, ilgili şartları sağlayan her emekli müşterisine 2 bin 750 TL’ye varan, geri ödemesiz nakit desteğinde bulunacağını açıkladı.

Yapıkredi Bankası Emekli Promosyonu Kampanyası 2022

13 Milyon Emekliye, Bayram İkramiyesi Öncesinde Destek: Yapıkredi Bankası, Binlerce Liralık Emekli Ek Ödeme Paketini İlan Etti!

Geliştirdiği kampanyalar ile dikkatleri üzerine toplamayı başaran özel bankalardan biri olan Yapıkredi Bankası, 3 yıllık promosyon kampanyasının süresini tamamlamasının ardından yeni bir kampanya geliştirdiğini duyurdu.

Yapıkredi Bankası’nın resmi internet sitesinde de yayınlanmış olan emekli promosyonu kampanyasına göre emekli maaşı hesabını 31 Mart tarihine kadar banka bünyesine taşıyan ve söz konusu hesabın 3 yıl boyunca orada kalacağını taahhüt eden her yeni müşteriye, 2 bin 750 TL’ye varan ek ödemenin yapılacağı bilgisi kaydedildi.

Yapıkredi Bankası Emekli Promosyonu Detayları 2022

Yapıkredi Bankası, kendi bünyesinde geliştirmiş olduğu emekli promosyonu kampanyasına göre emekli maaşlarına ek olarak vereceği promosyon ödemesi tutarlarını şu şekilde belirledi:

  • 0- 1.499 TL aralığında emekli maaşı alanlara: 1.650 TL
  • 1.500- 2.499 TL aralığında emekli maaşı alanlara: 2.100 TL
  • 2.500 TL ve üzeri tutarlarda emekli maaşı alanlara: 2.500 TL

Banka, 2 otomatik fatura ödeme talimatı veren emeklilere yukarıda belirtilmiş olan promosyon tutarlarına ek olarak 100 TL daha, kartları ile 500 TL ve üzeri tutarlarda alışveriş yapanlara da ek olarak 150 TL daha promosyon ödemesi yapacağını bildirdi.

Yapıkredi Bankası Emekli Promosyonu Başvurusu 2022

Yapıkredi Bankasının yeni dönem emekli promosyonu kampanyasından yararlanmak için mobil uygulama, internet bankacılığı ya da banka şubeleri aracılığı ile maaş hesabı taşıma talimatı verilmelidir.