11, 12 ve 17 bin liradan satışa çıktı! Marka, model, km tablosuyla devletten satılık araçlar

Araç fiyatlarında yüksek oranda fiyatların artmasından kaynaklı olarak pek çok vatandaş araba alabilmek için bankalardan ya da devlet kurumlarından satışa sunulan araçları araştırmaktadır. İşte bankadan 60 bin TL'ye satışa sunulan araçların tablosu...

11, 12 ve 17 bin liradan satışa çıktı! Marka, model, km tablosuyla devletten satılık araçlar

Bu ay ihale yolu ile satışa konulan belediyeye ait araçlar pek çok vatandaşın ilgisini çekti. Belediyeler tarafından satışa sunulan ekonomik fiyattaki araçların fiyatları görenleri hayrete düşürdü. Fiyatların 11 bin TL'den başladığı bu araçlar hem pek çok vatandaşın ilgisini çekerken hem de belediyeler tarafından satışa sunulmuş olması vatandaşların daha da ilgilenmesine neden oldu.

Fiyatların artış göstermesi nedeniyle farklı ve alternatif yollardan araba almak isteyen vatandaşlar, bankalara bakmaya başladı. Bankalar tarafından vatandaşlara verilen taşıt kredisi her ne kadar güvenilir ve uzun vadede ödeme sözü ile sunulsa da artan faizler nedeniyle ödemekte vatandaşlar ödemekte sorun yaşadı.

İHALE YÖNTEMİ İLE SATIŞLAR ARTMAYA BAŞLADI!

Gerekli olan miktarda krediler hem her vatandaşa verilmezken hem de verilen bu kredilerin geri ödemesi son derece zorlu olmaktadır. Zorlu olmasının nedeni ise artan faiz oranlarına bağlantılı olarak uzayan vadeler ile birlikte artan fiyatlardan kaynaklanmaktadır.

Bu nedenle de pek çok vatandaş krediler yerine ihale yolu ile satışa çıkarılan araçları tercih etmektedir. İhale yolu ile satışa sunulan araçları almak hem uygun fiyatı ile hem de belediyeler tarafından satışa sunulduğu için verdiği güven ile birlikte oldukça avantajlı görülmektedir. Bu nedenle son dönemde ihale yöntemi ile satışlar da artmaya başladı.

BELEDİYELERDEN UYGUN FİYATA ARAÇLAR!

Belediyeler tarafından satışa sunulan arabalardan ekonomik fiyatları ile pek çok vatandaşın oldukça ilgisini çekmektedir. 11 bin TL'den başlayan fiyatlar ile satışa sunulan bu araçlar ömrünü tamamlamış araçlar olarak geçmektedir. Oldukça düşük fiyata satılan bu hasarlı ve ömrünü tamamlamış araçları 11, 12, 17 bin TL'den başlayan fiyatlar ile satın almak isteyen vatandaşlar için belediyeler tarafından satışa çıkarılan araçlar son derece uygun görülmektedir.

İşte belediyeler tarafından uygun fiyat ile satışa sunulan araçlar;

ESKİŞEHİR MİHALIÇÇIK BELEDİYESİ TARAFINDAN SATIŞA KONULAN ARAÇLAR

11, 12 ve 17 bin liradan satışa çıktı! Marka, model, km tablosuyla devletten satılık araçlar11, 12 ve 17 bin liradan satışa çıktı! Marka, model, km tablosuyla devletten satılık araçlar11, 12 ve 17 bin liradan satışa çıktı! Marka, model, km tablosuyla devletten satılık araçlar

AKHİSAR BELEDİYESİ TARAFINDAN SATIŞA KONULAN ARAÇLAR

11, 12 ve 17 bin liradan satışa çıktı! Marka, model, km tablosuyla devletten satılık araçlar