10 Bin TL'ye Kadar Maaşı Var! İŞKUR ile En Az İlkokul Mezunu Kamu İşçisi Alınacak

Milas Belediye Başkanlığı İŞKUR üzerinden yayımladığı ilan ile 10 bin TL'ye kadar maaş ile çalıştırılacak kamu işçisi alımı yapılacağını duyurdu. Alım yapılacak kadrolar ile başvuru şartlarını haberimizde bulabilirsiniz.

10 Bin TL'ye Kadar Maaşı Var! İŞKUR ile En Az İlkokul Mezunu Kamu İşçisi Alınacak

Milas Belediye Başkanlığı İŞKUR üzerinden kadrolu işçi alım ilanı yayımlandı. İlana göre 10 bin TL'ye kadar maaş ile çalıştırılacak farklı kadrolarda 12 işçi alınacak. İlana başvuru yapacak adaylardan bazı şartları taşımaları gerekiyor. İşte alım yapılacak kadrolar, başvuru şartları ve başvuru sürecinin tüm detayları.

ALIM YAPILACAK KADROLAR

*Kaynakçı

*Lastikçi

*Oto Tamircisi

*Kaportacı

*Elektrikçi

*Düz İşçi

10 Bin TL'ye Kadar Maaşı Var! İŞKUR ile En Az İlkokul Mezunu Kamu İşçisi Alınacak

BAŞVURACAK ADAYLARDA ARANAN GENEL VE ÖZEL ŞARTLAR

*Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmak

*18 yaşını bitirmiş olmak

*Kamu haklarından mahrum olmamak

*Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış olmak

*Görevini devamlı yapmasına engel sağlık sorunu olmamak

*Muğla il sınırlarında ikamet ediyor olmak

BAŞVURU İÇİN HANGİ EVRAKLAR GEREKİYOR, NASIL BAŞVURU YAPILACAK?

Başvuru yapacak adaylardan 1 adet fotoğraf, nüfus cüzdanı aslı ve fotokopisi, diploma ya da mezuniyet belgesi, iş başvuru formu, adli sicil kaydı, ikametgâh belgesi ve askerlik durum belgesi isteniyor. 30 Mayıs 2022 tarihinde başlayan ilan başvuruları, 10 Haziran 2022 tarihinde sona erecek. Adaylar başvurularını Milas Belediyesi Emek Personel Turizm Ticaret Sanayi AŞ'ye yapacak. 14 Haziran 2022'de 13.30'da mülakat yapılacak.

Alınacak personeller belirsiz süreli görevlendirilecek. Haftalık 45 saat ve işyerinin ihtiyaç duyması durumunda fazla mesai ile çalıştırılacak.

SONRAKİ HABER