10 bin lira bayram parası verilecek! İki bankadan nakit avans faizsiz borç para

İki banka başlattıkları kampanyalar ile 5.000 TL 5.000 TL toplam 10.000 TL nakit avans verecekler. Faizsiz verilecek olan ödemelerde masrafta olmayacak. 10.000 TL çeken 10.000 TL ödeyecek. 12 ay vadeli avansı bayram öncesi kullanacaklar ise kurban parası yapacaklar.

10 bin lira bayram parası verilecek! İki bankadan nakit avans faizsiz borç para

10.000 TL kurban parası almak isteyenler ayrı ayrı Garanti BBVA ve Yapı Kredi Bankalarına başvuru yapacaklar. Birkaç gün sonra sona erecel kampanyaları kaçırmayacak olanlar her iki bankadan da atrı ayrı 5.000 TL alacaklar. Geri ödemeleri 6 ay ve 12 ay vade ile yapacak olan müşteriler hiçbir ek ödeme yapmayacaklar. 5.000 TL'yi çekenler ödemelerini 5.000 TL olarak yapacaklar. Faiz, masraf, komisyon olmayan nakit avans kampanyaları için son gün ise 30 Haziran.

30 HAZİRAN SON GÜN BAYRAM PARASINI KAÇIRMAYIN

Bayramda nakit ihtiyacı olan yada elinde nakit parası olmasını isteyenler Garanti BBVA ve Yapı Kredi Bankası'nın kapısını çalabilirler. İki bankada müşterilerine çok uygun koşullarda nakit destek sağlayacaklar. İhtiyaç kredisi faizlerinin yüzde 3.39 olduğu, 5.000 TL ihtiyaç kredisinde geri ödemenin 8.000 9.000 TL bandına yaklaştığı bu dönemde iki bankanın kampanyası bulunmaz fırsat niteliğinde.

10 bin lira bayram parası verilecek! İki bankadan nakit avans faizsiz borç para

Hangi Bankadadan Ne Kadar Çekerim?

Garanti BBVA nakit avans kampanyasında 5.000 TL nakit para ATM'den çekilebilecek. Geri ödemeler 6 ay vade ile olacak. Banka müşterilerin çektikleri tutar kadar ödeme yapacaklarını ve ek bir faiz masraf komisyon olmayacağını ilan etti.

Yapı Kredi Bankası ise aynı limitte ancak daha uzun vade ile destek sağlayacak. Yapı Kredi Bankası mobil uygulamasını indirip ilgili aşamaları tamamlayanlar 12 ay vadeli 5.000 TL avans çekecekler. Bu destek için de ek bir faiz masraf komisyon ödenmeyecek.

BAŞVURULAR NASIL YAPILACAK?

Yapı Kredi Bankası ve Garanti BBVA tarafından başlatılan kampanyanın işleyiş sistemi aynı olacak. Daha önce bu bankalar ile çalışmamış olan tüm vatandaşlar telefonlarına bu bankaların resmi uygulamalarını indirecekler. İkinci seçenek ise bankaların web sitelerinden internet bankacılığı işlemleri olacak.

Online olarak banak ile iletişime geçecek olan vatandaşlar daha sonra müşteri olmak istiyorum adımlarını takip ederek online müşteri olacaklar. Son işlem ise müşteri olma aşamasının ardından bankalara kredi kartı başvuru yapmak. Kredi kartı başvuruları onaylananlar 5.000 TL 5.000 TL takit avanslarını kullanabilecekler.