1 Ağustos 2022 Denizbank çöktü mü, neden girilmiyor? Denizbank ne zaman düzelecek?

Bugün gündeme düşen son dakika gelişmelerine göre Denizbank'a erişim sağlanamadığı öğrenildi. Denizbank çöktü mü aramaları kısa süre içerisinde trendlere yerleşti. Peki 1 Ağustos 2022 Denizbank çöktü mü, neden girilmiyor? Denizbank ne zaman düzelecek?

1 Ağustos 2022 Denizbank çöktü mü, neden girilmiyor? Denizbank ne zaman düzelecek?

1 Ağustos 2022 Denizbank çöktü mü, neden girilmiyor? Denizbank ne zaman düzelecek? Bugün gündeme düşen son dakika gelişmelerine göre Denizbank'a erişim sağlanamadığı öğrenildi. Denizbank çöktü mü aramaları kısa süre içerisinde trendlere yerleşti. Kullanıcılar kısa süre içerisinde Denizbank ile ilgili paylaşımlar yapmaya başladı. Her kullanıcı aynı problemi yaşarken, müşteri hizmetlerinin numarasına da bağlantı kurulamadığı söylenildi.

Denizbank tarafından şu ana kadar herhangi bir bilgi paylaşımı yapılmazken müşteriler sosyal medyada tepki göstermeye devam ediyor. Sorunun neyden kaynaklandığı henüz belli olmuş değil.

Denizbank ile ilgili sosyal medyada gelen o tepkiler

  • "Bankada sıkıntı var ne mobil bankacılığa girebiliyorum nede müşteri hizmetleri aranıyor sunucu hatası yanıtını alıyorum rezilsin Deniz Bank!"
  • Denizbank uygulaması çalışmıyor, tarayıcıdan açtığımda da telefonuma kod gelmiyor. Hiçbir yerden ne uygulamadan ne webden bankaya giriş yapamıyorum. Acil destek istiyorum.
  • Mobil Bankacılık sisteminize ulaşılamıyor bari müşterinize saygınız olsun bir açıklama yapın
  • Denizbank uygulaması çökmüş galiba girilmiyor