Ziraat Bankası ve Halk Bankası çalışanlarına müjdeli haber geldi! Çalışanların maaşlarına yüzde 35 zam yapıldı!

Türkiye'de Haziran ayının son günü itibariyle gündem oldukça hızlı bir şekilde ilerliyor. Buna göre ise Ziraat Bankası ve Halk Bankası çalışanları için müjdeli haber resmen duyuruldu. Çalışan maaşlarına yüzde 35 oranında zam yapıldı.

Ziraat Bankası ve Halk Bankası çalışanlarına müjdeli haber geldi! Çalışanların maaşlarına yüzde 35 zam yapıldı!

Ziraat Bankası ve Halk Bankası çalışanlarına müjdeli haber geldi! Çalışanların maaşlarına yüzde 35 zam yapıldı! Türkiye'de Haziran ayının son günü itibariyle gündem oldukça hızlı bir şekilde ilerliyor. Buna göre ise Ziraat Bankası ve Halk Bankası çalışanları için müjdeli haber resmen duyuruldu. Kurban Bayramı öncesinde merakla beklenen çalışanların maaş iyileştirmelerine yönelik çalışmalar tüm hızıyla devam ediyor. Gelen bilgiler doğrultusunda ise Ziraat Bankası ve Halk Bankası çalışanları için zam haberi duyuruldu. İşte detaylar!

Ziraat Bankası ve Halk Bankası çalışanlarına yüzde 35 zam!

Ziraat Bankası ve Halk Bankası'nda çalışan birçok çalışanların maaşına yüzde 35 oranında iyileştirme yapıldı. Gelen zam haberi sonrasında ise çalışanların maaşları Temmuz ayında zamlı olarak hesaplarına yatırılacak.

Ziraat Bankası'nda ortalama çalışan maaşları 4,500 TL ila 5,200 TL arasında olurken yapılacak yüzde 35 zam ile birlikte ortalama 1.250 TL ila 2000 TL arasında maaş iyileştirmeleri yapılacak.

Halk Bankası'nda ortalama çalışan maaşları 5000 TL tutarında seyrederken gelen yüzde 35'lik zam sonrasında ise yeni maaşları 6750 TL olacak.

Detaylar geliyor..