Ziraat Bankası, Vakıfbank, Halkbank Birleşti! Bankamatik Kartı Olan Herkese Anında Onaylı 50 Bin Lira İhtiyaç Kredisi!

Kamu bankaları olan Ziraat Bankası, Vakıfbank ve Halkbank birleşti. Acil nakit ihtiyacı olan vatandaşlar için anında 50 bin lira kredi veren bankalar kredi faiz oranlarını tek tek açıkladı.

PAYLAŞ
TAKİP ET Google News ile Takip Et
Kamu Gündemi -

Çeşitli ihtiyaçları için acil nakit ihtiyacı bulunan vatandaşlar bu süreçte bankaların yolunu tutmaya devam ediyorlar. Her banka kendi çalışma prensibi içerisinde farklı kredi faiz oranları, ödeme seçenekleri ve çeşitli imkanlar sunmaya devam ediyor. Her bankanın kendi içinde çalışma prensibinin farklı olması üzerine bankalar arası rekabet giderek artıyor.

Günümüzde pek çok banka kredi kampanyalarını daha ulaşılabilir hale getirmiş durumda. Artık bankaya bile gitmeye kalmadan vatandaşlar oturdukları yerden kredi çekebiliyorlar.

KAMU BANKALARI İHTİYAÇ KREDİSİ İÇİN BİRLEŞTİ

2

Kamu bankası olan Ziraat Bankası, Halkbank, Vakıfbank birleşti. Bu süreçte pandeminin ekonomik etkilerinin hala hız kesmeden devam etmesi nedeniyle yaşanan ekonomik zorlukların ortadan kaldırılması için yeni destekler verilmeye devam ediyor.

Kamu bankaları ihtiyaç kredisi için bir araya gelerek faiz oranlarını açıkladılar. Vatandaşların evden çıkmadan nakit ihtiyaçlarına düşük kredi faiz oranları ve kolay ödeme yöntemleri ile birlikte ulaşabilmeleri için 50 bin liraya varan ihtiyaç kredisi verdiğini açıkladı.

50 BİN LİRA KREDİYİ KİMLER HEMEN ALABİLECEK?

Kamu bankaları tarafından verilecek 50 bin lira düşük faizli kredi kampanyasının detayları belli oldu. Kampanyadan kimlerin yararlanabileceğine yönelik açıklama yapıldı.

Başvuru yapabilmek için en az 18 yaşında olmak,

Kamu bankaların herhangi birinin online bankacılığını kullanmak,

Banka içerisinde değerlendirme yapacak olan vatandaşların ise kredi sicil notlarının en az 1100 puan ve üzerinde olması gerekiyor.

Kredinin hızlı verilmesi için daha önce bankalarla icralık, kırmızı dosyalık ya da avukatlık bir sürece girilmemesi gerekmektedir.

BANKALAR KREDİ FAİZ ORANLARINI AÇIKLADILAR!

36 ay vadeli olarak açıklanan kredi kampanyasının ardından Vakıfbank ihtiyaç kredisi için yüzde 1.55 oranında kredi imkanı sunduğunu açıkladı.

Ziraat Bankası faiz oranı ise yüzde 1.63 olarak açıklandı.

Halkbank ihtiyaç kredisi faiz oranı da yüzde 1.63 oldu.  

HABERİ PAYLAŞ: