Ziraat Bankası doğal gaz faturalarını faizsiz 3'e bölecek!

Ziraat Bankası, İGDAŞ müşterilerine özel doğal gaz faturasını ödemekte zorlananlar için kaçırılmayacak bir kampanya hazırladı. Kampanya kapsamında İGDAŞ faturaları ücretsiz ve faizsiz 3'e bölünecek.

Finans 16.11.2021 - 01:39 16.11.2021 - 01:39 Mustafa Çokyaşar

Bankkart'ın Andorid ve iOS işletim sistemlerindeki kredi kartı uygulaması ile 31 Mayıs 2022'ye kadar İGDAŞ vezneleri ve İGDAŞ web sitesi üzerinden yapılacak tek çekim fatura ödemelerii Ziraat Bankası tarafından ücretisiz ve faizsiz bir şekilde 3'e bölünecek. 

Kampanyaya 01 Ekim 2021-31 Mayıs 2022 tarihleri arasında Bankkart Mobil ve SMS kanalı ile katılım sağlanabiliyor. SMS ile katılım için asıl kart sahiplerinin "IGDAS" yazıp bankada kayıtlı cep telefonu numarası ile 4757'ye SMS göndermesi yeterli olacak.

Katılım sağlayan müşterilerin İGDAŞ vezneleri ve İGDAŞ web sitesi üzerinden yapacakları doğalgaz fatura ödemeleri ücretsiz ve faizsiz bir şekilde 3 taksite bölünecek. Kampanyadan yararlanmak isteyen müşterilerin işlemlerinin mutlaka katılım sağlandıktan sonra ve Bankkart POS'larından gerçekleştirilmesi gerekiyor.

Banka tarafından yapılan açıklamada Bankkart, Bankkart Genç, Bankkart Başak, Bankkart Business kartlarının kampanyaya dahil olduğu ancak Bankkart Ücretsiz kartların kampanyaya dahil olmadığını aktarıldı.

Ziraat Bankası web sitesi üzerinden, Ziraat Bankası Mobil Müşteri Hizmetleri üzerinden veya Ziraat Bankası şubelerinden kredi kartı başvurusu yapabilirsiniz.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@