Ziraat Bankası 50 Bin Lira İhtiyaç Kredisi Veriyor! Şartsız, Kefilsiz, Gelir Belgesiz Anında Kredi Şartları..

Ziraat Bankası yeni kredi kampanyasını açıkladı. 50 bin lira şartsız, kefilsiz, gelir belgesiz anında kredi şartlarını banka açıkladı. İşte detaylar...

Finans 06.08.2021 - 12:40 06.08.2021 - 12:41 Elif İşçi

Bankalardan vatandaşı sevindirecek arka arkaya açıklamalar gelmeye başladı. Bu bankalardan birisi de Ziraat Bankası oldu. Vatandaşa en çok kredi kampanyası hazırlayan banka olmakla birlikte 50 bin liraya kadar kredi vereceği öğrenildi. Bin lira ile 50 bin lira arasında vatandaşın ihtiyacına yönelik olarak düşük faiz oranlı kredi verdiğini duyurdu.

Ziraat Bankası tarafından verilen kredi hem emeklileri hem de çalışan müşterileri yakından ilgilendiriyor. Emeklilere özel olarak da yine özel faiz oranlarının açıklandığı belirlendi. Maaşını Ziraat Bankası üzerinden alan emekliler için Dijital Kredi ürünü olarak tanımlanan kredi fırsatlarından sorunsuz bir şekilde yararlanabilecekleri belirlendi. Banka şubesine gitmeye gerek kalmadan anında hızlı kredi imkanlarından yararlanabilirsiniz.

BANKAYA GİTMEYE GEREK KALMADAN 50 BİN LİRA KREDİ ALIN!

Ziraat Bankası sunduğu dijital kredi kampanyası ile birlikte bankaya gitmeye gerek kalmadan anında kredi sunduğunu açıkladı. Kredinin hızlı bir değerlendirme sürecinden geçmesinin ardından aynı gün içerisinde olumlu ya da olumsuz yanıt verilmektedir. Saniyeler içerisinde ise onaylanan kredi tutarı müşterinin banka hesabına yatırılmaktadır.

Başvuru yapmak için şartları oldukça esneten Ziraat Bankası bu süreçte sadece kimlik numarası ile başvuru aldığını duyurdu.

ZİRAAT BANKASI HERKESE ANINDA KREDİ VERECEK

12-1

Ziraat Bankası dijital kredi başvurusu ile birlikte banka çalışma saatleri içerisinde değil her an her yerden başvuru yapılabilir. Kredi değerlendirme sürecinin hemen ardından kredinin onay almasının ardından hızlı bir şekilde onaylanan kredi tutarı hesaba yatırılabilir.

Dijital kredi süreci sadece internet üzerinden ya da mobil bankacılık sistemleri üzerinden gerçekleştirilmektedir. Başvuru yapmak için banka müşterisi olmak ve bu yüzden internet bankacılığı şifresi almak gerekiyor. Kredi değerlendirmesi sırasında kefil, şart, gelir belgesi ya da herhangi bir teminat istenmiyor.  

Yorumlar

Gelişmelerden Haberdar Olun

@