YouTube Premium Aile paketi alanlara yılda 156 TL geri iade ediliyor! İşte yapmanız gerekenler...

Normalde YouTube Premium Aile paketi 25,99 TL, yılda ise 311 TL. Bu tutarın yarısını yani 156 TL'sini geri almak mümkün. İşte yapılması gerekenler...

Finans 07.10.2021 - 15:59 07.10.2021 - 15:59

YouTube Premium, YouTube video platformu tarafından sunulan bir abonelik sistemidir. Bu hizmete abone olan izleyiciler, video içeriğine reklamsız erişimin yanı sıra, premium YouTube Originals programına erişim, mobil cihazlarda video indirme, arka planda video oynatma ve YouTube Music gibi hizmetlere kavuşuyor.

YouTube Premium Aile paketi ile 6 kişiye kadar YouTube Premium özelliklerini kullanabiliyorsunuz. YouTube Premium Aile paketi 25,99 TL. Ancak her ay bu tutarın yarısı yani 12.99 TL'yi iade alarak yılda 311 TL kâr edebilirsiniz. Üstelik iadeler ödeme yapılır yapılmaz hesabınıza yatıyor ve nakit olarak bankamatiklerden çekebiliyorsunuz. 

YouTube bu şekilde kâr etmeniz için kullanıcağınız sistem Papara Cashback. Sabit markalarda veya kategorilerde, sabit oranlarda anında nakit kazanılan bir program  olan Papara Cashback. Bu program kapsamında Papara müşterilerine her ay YouTube'a yapılan ödemelerin 15 TL'sini geri veriyor.

Kazandığın Cashback'leri istersen Papara Card'ın ile alışveriş için kullanabilir istersen hesabına çekebilirsin. Papara'ya Andorid ve iOS uygulamlarını indirerek ya da https://www.papara.com web sayfası üzerinden üye olabilirsiniz. Üyeliğin tamamlanmasının ardından herhangi bir onay süreci olmadan Paparayı hemen kullanmaya başlayabilirsiniz.

Papara hesabınız açıldıktan sonra banka havelesi ya da yükleme noktalarından hesabınıza para yükledikten sonra Kartlar - Kart Ekle bölümünden Sanal Kart oluşturunuz. Ardından Papara kart numarası bilgileri ile Youtube Premium Aile üyeliği satın aldığınız zaman 12,99 TL'lik anında iade alabilirsiniz. Böylece YouTube Premium üyeliğini 12.99 TL'ye satın alabileceksiniz. Papara hesabınzda arta kalan parayı daha sonra banka hesabınıza gönderebilirsiniz.