Yine bavul cinayeti Büyükçekmece'de bavuldan ceset çıktı

BÜYÜKÇEKMECE'de bavul içinde ceset bulundu. 

Haberler 03.07.2016, 16:34 04.07.2016, 16:37
Yine bavul cinayeti Büyükçekmece'de bavuldan ceset çıktı
BÜYÜKÇEKMECE'de boş arazide bavul içinde erkek cesedi bulundu. Ceset, otopsi yapılmak üzere Adli Tıp Kurumu'na götürüldü.

Büyükçekmece Muratçeşme Mahallesi, Mimar Sinan Caddesi yanındaki boş arazide saat 14.30'da vatandaşlar sahipsiz bir bavul olduğunu fark etti. Bavulun hemen yanındaki poşeti açan vatandaşlar korkunç manzarayla karşılaştı. Poşetin içinde bir erkeğe ait kesik baş gören vatandaşlar durumu hemen polis ekiplerine bildirdi.

POLİS UZUN SÜRE DELİL TOPLADI

Olay yerine gelen ekipler, çevreye güvenlik şeridi çektikten sonra geniş çaplı inceleme yapıp delil topladı. Ekipler bavuldaki ceset ile poşet içindeki kesik başı incelendikten sonra, İstanbul Büyükşehir Belediyesi'ne ait cenaze aracıyla Adli Tıp Kurumu'na gönderdi.

"OLAYI HEMEN POLİSE BİLDİRDİK"

Muratçeşme Mahalle Muhtarı Birol Bozkurt, olay yerinde polise ifade verdi. Bozkurt, "Çevredekiler başı üzerinde olmayan bir ceset görmüş. Ben de gidip baktım. Yanında poşet de vardı. O poşetin içerisinde de cesedin başı bulunuyordu. Olayı hemen polise bildirdik" dedi.

CESEDİN KİME AİT OLDUĞU ARAŞTIRILIYOR

Polis, cesedin kime ait olduğunu, bavul ve poşetin ise boş araziye kimler tarafından bırakıldığını tespit etmeye çalışıyor.
Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?
bayan gömlek instax SEO Stratejileri ile Kalıcı Çözümler!

Gelişmelerden Haberdar Olun

@