Yenimahalle'den Yaşlı Evlerine Dip Köşe Temizlik

7’den 70’e tüm vatandaşların yüzünü güldüren Yenimahalle Belediyesi, vatandaşın memnuniyeti için yaz kış demeden çalışmalara devam ediyor.

Haberler 16.08.2015, 14:57
Yenimahalle'den Yaşlı Evlerine Dip Köşe Temizlik

ANKARA(ANKA) - 7’den 70’e tüm vatandaşların yüzünü güldüren Yenimahalle Belediyesi, vatandaşın memnuniyeti için yaz kış demeden çalışmalara devam ediyor.

Yenimahalle ilçe sınırları içerisinde bulunan ve yardıma muhtaç yaşlılara “temizlik hizmeti” veren Destek Hizmetleri Müdürlüğü’nün 8 kişilik ekibi, tam teçhizatlı olarak günde 8 evi dip köşe temizliyor.

-900 YAŞLI TEMİZLİK HİZMETİNDEN YARARLANIYOR-

Toplamda 900 yaşlının evine temizliğe giden ekip, randevu sistemiyle çalışarak, 2 ay da bir belirlenen evlerde cam, kapı, yer, eşya, halı, koltuk, lavabo ve tuvalet temizliği yapıyor.

Temizlik hizmetinden faydalanan ve evi temizlenen 63 yaşında ki Pembiş Yıldırım yaşadığı memnuniyeti dile getirerek, “Allah hepsinden razı olsun. Evimi tertemiz yapıyorlar. Bu hizmeti ayağımıza kadar getiren Yenimahalle Belediye Başkanı Fethi Yaşar’a teşekkürlerimi sunuyorum” dedi.

-“YAŞLILARIMIZA SAHİP ÇIKIYORUZ”-

Yaşlı ve yardıma muhtaç vatandaşların hayatlarını kolaylaştırmak için ellerinden geleni yaptıklarını dile getiren Başkan Yaşar ise,  “Yaşı ilerleyen ya da sağlık durumundan dolayı evlerinden çıkamayan vatandaşlarımızı tespit ederek, talepleri doğrultusunda evde temizlik hizmeti veriyoruz. Ben ve ekibim ihtiyaç sahibi vatandaşlarımıza gücümüzün yettiği ölçüde yardımcı oluyoruz, onlara sahip çıkıyoruz” diye konuştu. (ANKA)

(HM/ÖZK)

Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?
banner1037

Gelişmelerden Haberdar Olun

@