Yeni İlçelerde Yeni Uyarı Ve Yön Levhaları

ANKARA (ANKA)- Ankara Büyükşehir Belediyesi, Başkent yollarını uyarı ve yön levhalarıyla donatmaya devam ederken, geçtiğimiz yıl sorumluluk alanına katılan 9 ilçeye de bir yılda 4 bin adet trafik levhası montajı gerçekleştird

Haberler 01.04.2015, 13:51
Yeni İlçelerde Yeni Uyarı Ve Yön Levhaları

ANKARA (ANKA)- Ankara Büyükşehir Belediyesi, Başkent yollarını uyarı ve yön levhalarıyla donatmaya devam ederken, geçtiğimiz yıl sorumluluk alanına katılan 9 ilçeye de bir yılda 4 bin adet trafik levhası montajı gerçekleştirdi.

Yol açım ve asfalt serimiyle paralel olarak gerçekleştirilen çalışmalar kapsamında, yeni ilçelerdeki levhalandırmanın devam edeceğini kaydeden Büyükşehir Belediyesi Ulaşım Dairesi Başkanlığı yetkilileri, Ankara’nın ilçelerinde yön bulma sorunu kalmayacağını kaydettiler.   

Güvenli, modern ve rahat bir sürüş için Başkent’i ilçeleriyle birlikte yeni yollar ve modern asfaltla donatan Büyükşehir Belediyesi, bu yolların tamamlayıcısı ve yön göstericisi levhalandırma çalışmalarına da devam ediyor. Bu kapsamda geçtiğimiz yıl sorumluluk alanına dahil olan ilçelerde yeni yatırımlardan, yardımlara, ticari desteklerden sosyal ve kültürel çalışmalara kadar pek çok yatırımı gerçekleştiren Büyükşehir Belediyesi, ulaşım için de çok büyük bir atılım yaptı.  

Ankara’da şehir içi ve sorumluluğundaki ilçelerde levhalandırma çalışmalarıyla hem yön bulma kaygısını ortadan kaldıran hem de yollardaki güvenli sürüşü sağlayan Büyükşehir Belediyesi Ulaşım Dairesi Başkanlığı, yeni ilçelere daha şimdiden 4 bin adet yön levhası montajı gerçekleştirdi. Çalışmaların sürdüğünü ve asfalt sezonunun başlamasıyla birlikte daha da hızlanacağını kaydeden yetkililer, Düşey ve yatay işaretlemelere yönelik çalışmalarımızla birlikte yeni bağlanan ilçelerimizde ve köylerinde yön bulma kaygısı yaşanmadan rahat bir sürüş keyfi sağlanıyor. Yollardaki uyarı levhalarımız sayesinde de sürüş güvenliği en üst seviyeye taşınıyor” dediler.(ANKA)

Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?
bayan gömlek instax SEO Stratejileri ile Kalıcı Çözümler!

Gelişmelerden Haberdar Olun

@