Van'da binlerce kişi protestolarını sürdürüyor

Türk Silahlı Kuvvetleri'nde bir grubun darbe girişiminin ardından dün sokaklara çıkarak protesto gösterilerinde bulunan Vanlılar, bugün de protestolarını yoğun olarak sürdürdü.

Haberler 16.07.2016, 22:16
Van'da binlerce kişi protestolarını sürdürüyor
Türk Silahlı Kuvvetleri'nde bir grubun darbe girişiminin ardından dün sokaklara çıkarak protesto gösterilerinde bulunan Vanlılar, bugün de protestolarını yoğun olarak sürdürdü. Havanın kararmasından sonra yaklaşık 5 bin kişi Türk bayrakları ile kentin en işlek caddelerine çıkarak darbe karşıtı slogan atıp, yürüyüş yaptı. 

Dün Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın televizyon kanallarında yaptığı çağrıdan hemen sonra Van'da caddelere çıkarak protesto gösterilerinde bulunan ve sabaha kadar da cadde ve sokaklardan ayrılmayan vatandaşlar, eylemlerini bugün de sürdürdü. Havanın kararmasından sonra yaklaşık 5 bin kişi Van Valiliği önünde bulunan Beşyol Meydanı'nda biraraya geldi. Kalabalık daha sonra ellerindeki Türk bayraklarıyla Cumhuriyet Caddesi üzerinde yürüyüş yaparak darbe karşıtı slogan attı. Van'daki yürüyüş ve hareketlilik sürüyor.
Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?
bayan gömlek instax SEO Stratejileri ile Kalıcı Çözümler!

Gelişmelerden Haberdar Olun

@