Vali Kılıçlar, Emniyet Müdürü Kartal'ı Kabul Etti

ANKARA(ANKA) - Ankara Valisi Mehmet Kılıçlar, Türk Polis Teşkilatı’nın 170. Kuruluş Yıldönümü dolayısıyla İl Emniyet Müdürü Kadri Kartal ve beraberindeki heyeti makamında kabul etti. Ankara Valiliği’nden yapılan yazılı açıkl

Haberler 08.04.2015, 21:50
Vali Kılıçlar, Emniyet Müdürü Kartal'ı Kabul Etti

ANKARA(ANKA) - Ankara Valisi Mehmet Kılıçlar, Türk Polis Teşkilatı’nın 170. Kuruluş Yıldönümü dolayısıyla İl Emniyet Müdürü Kadri Kartal ve beraberindeki heyeti makamında kabul etti.

Ankara Valiliği’nden yapılan yazılı açıklamaya göre, bugün saat 15.00’te gerçekleşen ziyarette kabulünden dolayı Vali Kılıçlar’a teşekkür eden Emniyet Müdürü Kartal, teşkilat hakkında bilgi verdi. Yaklaşık 20 bin personelle 24 saat esasına göre aksaksız bir güvenlik hizmeti verildiğini söyleyen Kartal, bu hizmetleri en üst seviyede gerçekleştirmenin gayreti içinde olduklarını belirtti.

Vali Kılıçlar, ziyaretten memnuniyet duyduğunu belirterek, Emniyet Müdürü Kadri Kartal’ın şahsında Ankara’da görev yapan tüm güvenlik personelinin haftasını kutladı.

Vali Kılıçlar, Polis Teşkilatı’nın kuruluşundan bu yana, halkın huzur ve güveninin teminatı olduğunu belirterek, emniyet güçlerinin ortaya koyduğu özverili çalışmaların sonucunda, vatandaşların takdirini kazandığını söyledi.

Kendisinin de 3 yıl bu teşkilatın Genel Müdürü olarak görev yaptığını, bundan da son derece büyük onur ve gurur duyduğunu ifade eden Vali Kılıçlar, teşkilatın sahip olduğu 170 yıllık birikimin önemli olduğunu kaydetti. Gelinen noktada Türk Polis Teşkilatı’nın sahip olduğu tecrübe ve birikimle, insan kaynaklarını günün ihtiyaç ve beklentilerine göre değerlendirip yetiştirmesiyle hem Türkiye’de hem dünyada gıpta ile izlenen bir teşkilat olduğunu anlatan Vali Kılıçlar, “Emniyet personelimiz, vatandaşımızın bireysel ve toplumsal hayatını doğrudan ve dolaylı etkileyebilecek hemen her alanda zamanından ve ailesinden fedakarlıkta bulunarak üstün bir sorumluluk anlayışıyla görev yapıyor. Bu vesileyle şahsınızda tüm polis teşkilatına teşekkür ediyor, başarılarınızın devamını diliyorum” dedi.

Emniyet personeli ile hatıra fotoğrafı çektiren Vali Kılıçlar, İl Emniyet Müdürü Kadri Kartal ve heyet üyelerine ziyaretlerinden dolayı teşekkür ederek başarılar diledi. (ANKA)

(HM/OLÇ)

Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?
bayan gömlek instax SEO Stratejileri ile Kalıcı Çözümler!

Gelişmelerden Haberdar Olun

@