Üç tekerlekli motosiklet ve kamyonette tehlikeli yolculuk

KONYA'da üzerinde ev eşyası yüklü üç tekerlekli motosiklette eşyaların üzerine oturan 3 kadının tehlikeli yolculuğu kameralara yansıdı. Başka bir yerde de, küçük yaştaki bir çocuğun kamyonetin arkasına konulan...

Haberler 15.05.2016, 09:40
Üç tekerlekli motosiklet ve kamyonette tehlikeli yolculuk
KONYA'da üzerinde ev eşyası yüklü üç tekerlekli motosiklette eşyaların üzerine oturan 3 kadının tehlikeli yolculuğu kameralara yansıdı. Başka bir yerde de, küçük yaştaki bir çocuğun kamyonetin arkasına konulan kanepenin üzerinde oturması olası bir kazaya davetiye çıkardı.

Merkez Karatay İlçesi Aziziye Caddesi'nde kameralara yansıyan görüntüde, üzerinde ev eşyası yüklü üç tekerlekli motosiklette eşyaların üzerine 3 kadının oturup yolculuk yapması dikkat çekti. Kendilerini koruyacak hiçbirşey bulunmayan kadınların neşeli halleri ise şaşırttı. Motosiklet bir süre trafikte seyrettikson sonra ara sokaklara girerek gözden kayboldu.

KAMYONET KASASINDAKİ KANEPEDE ÇOCUK

Bir diğer olayda ise merkez Meram İlçesi'nde bir kamyonetin kasasına konulan kanepenin üzerine oturan küçük yaşta bir çocuğun tehlikeli yolculuğu kameralara yansıdı. Çocuk, düşme tehlikesini göz önüne almadan bacak bacak üzerine atıp kanepenin üzerinde oturdu. Aracın sallanmasıyla sağa sola devrilme tehlikesi yaşayan çocuk şans eseri araçtan düşmedi. Kamyonet de yoğun trafikte gözden kayboldu.
Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?
bayan gömlek instax SEO Stratejileri ile Kalıcı Çözümler!

Gelişmelerden Haberdar Olun

@