Teknenin çapasına, halata düğümlenmiş ölü yunus takıldı

BALIKESİR'in Ayvalık İlçesi'nde sahilde avlanan amatör balıkçının teknesinin çapasına, halata düğümlenmiş ölü bir yunus takıldı. 

Haberler 02.07.2016, 19:25
Teknenin çapasına, halata düğümlenmiş ölü yunus takıldı
BALIKESİR'in Ayvalık İlçesi'nde sahilde avlanan amatör balıkçının teknesinin çapasına, halata düğümlenmiş ölü bir yunus takıldı.  İncelemenin ardından yunus, gömülmek üzere belediye ekiplerine teslim edildi.

Badavut sahilinin 300 metre açığında bu sabah balık avlayan amatör balıkçı Hüseyin Tunca'nın tekne çapasına, bir halat takıldı. Kontrol eden Tunca, halata düğümlenmiş ölü bir yunusla karşılaştı. Tekneyle yunusu kıyıya çıkaran Hüseyin Tunca, jandarmaya haber verdi. Bu sırada meraklı vatandaşlar, yunusla hatıra fotoğrafı çektirdi. Çocuklar da ölü yunusu sevdi. 3 metre 20 santimetre uzunluğunda ve yaklaşık 200 kilo ağırlığında olan yunus, İlçe Gıda Tarım Hayvancılık Müdürlüğü Su Ürünleri birimi ekibinin incelemesi sonrası gömülmesi için belediye ekiplerine teslim edildi. 

Hüseyin Tunca, "Bir ipe dolanmış falan değil, düğüm var. Balıkçıların ağlarına yakalanmış, bağlayıp bunu atmışlar diye tahmin ediyoruz. Kuyruğuna girmiş ip, kuyruğu yarılmış" dedi.Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?
bayan gömlek instax SEO Stratejileri ile Kalıcı Çözümler!

Gelişmelerden Haberdar Olun

@