Tekne turunda kaybolan Finlandiyalı turistin cesedi bulundu

ANTALYA'nın Manavgat İlçesi'ne arkadaşları ile çıktığı tekne turunda kaybolan Finlandiyalı 48 yaşındaki Samir Mabrouki'nin cesedi Manavgat Irmağı ile denizin birleştiği noktada bulundu.

Haberler 22.08.2016, 12:39 22.08.2016, 15:01
Tekne turunda kaybolan Finlandiyalı turistin cesedi bulundu
Mithat ABAKAN/MANAVGAT (Antalya), () - ANTALYA'nın Manavgat İlçesi'ne arkadaşları ile çıktığı tekne turunda kaybolan Finlandiyalı 48 yaşındaki Samir Mabrouki'nin cesedi Manavgat Irmağı ile denizin birleştiği noktada bulundu.

Manavgat'a bağlı Side Mahallesi'ne 3 arkadaşıyla tatile gelen Samir Mabrouki, bir apart otele yerleşti. Geçen cuma günü arkadaşlarıyla Manavgat Irmağı'nda tekne turuna çıkan Mabrouki, verilen son yüzme molasında kayboldu. Bir süre sonra Mabrouki'nin kaybolduğunu fark eden arkadaşları otele döndükten sonra, son yüzme molası verilen noktaya giderek aramaya başladı. Yaptıkları aramalarda sonuç elde edemeyen arkadaşları, önceki gün sabah jandarma karakoluna giderek kayıp başvurusunda bulundu.

Kayıp turistin bulunması için çalışma başlatan jandarma, Mabrouki'nin en son yüzerken görüldüğü Manavgat Irmağı ile denizin birleştiği Boğaz mevkiinde çalışmalarını yoğunlaştırdı. Aramalar sonucunda dün sabah saatlerinde su yüzünde ceset olduğu tespit edildi. Jandarmanın kıyıya çıkardığı cesedin Samir Mabrouki'ye ait olduğu belirlendi. Savcının incelemesi ardından turistin cenazesi Manavgat Devlet Hastanesi'ne oradan da otopsi için Antalya Adli Tıp Kurumu'na gönderildi. Turistin arkadaşları, jandarmadaki ifadelerinde, Samir Mabrouki'nin tekne turu öncesi ve sırasında alkol aldığını öne sürdü.
 
Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?

Gelişmelerden Haberdar Olun

@