Tekirdağ’da kıyıya erkek cesedi vurdu

TEKİRDAĞ sahilinde yürüyüşe çıkanlar, denizde bir erkek cesedi olduğunu fark ederek polise bildirdi. Deniz polisi ve AKUT görevlilerince kıyıya çıkarılan erkek cesedinin Kırklareli’nin Lüleburgaz İlçesi’nde oturan 64 yaşındaki...

Haberler 06.07.2016, 18:03
Tekirdağ’da kıyıya erkek cesedi vurdu
TEKİRDAĞ sahilinde yürüyüşe çıkanlar, denizde bir erkek cesedi olduğunu fark ederek polise bildirdi. Deniz polisi ve AKUT görevlilerince kıyıya çıkarılan erkek cesedinin Kırklareli’nin Lüleburgaz İlçesi’nde oturan 64 yaşındaki Taner Lamba’ya ait olduğu belirlendi. Üzerinde kıyafetleri denizde ölü bulunan yaşlı adamla ilgili soruşturma başlatıldı.

Süleymanpaşa İlçesi’ndeki sahilde yürüyüşe çıkanlar denizde hareketsiz bir kişinin dalgalarla beraber kıyıya doğru sürüklendiğini görerek polis haber verdi. Tekirdağ Emniyet Müdürlüğü Sualtı Grup Amirliği’ne bağlı dalgıç polisler ve AKUT görevlileri denizden erkek cesedi çıkartarak kıyaya getirdi. Kıyafetleri üzerinde bulunan cesedin üzerindeki cüzdanından Kırklareli’nin Lüleburgaz İlçesi’nde bağlı Hamitabat Köyü’nde oturan 64 yaşındaki Taner Lamba’ya ait olduğu belirlendi.
Savcılık ve polis ekiplerinin incelemesinin ardından Taner Lamba’nın cesedi, kesin ölüm nedeninin belirlenmesi için Tekirdağ Devlet Hastanesi morguna kaldırıldı. Olayla ilgili soruşturma sürüyor.
 
Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?
bayan gömlek instax SEO Stratejileri ile Kalıcı Çözümler!

Gelişmelerden Haberdar Olun

@