Şüpheli paketin önünden geçmek isteyen kız: Öyle de öleceğiz böyle de öleceğiz

BOLU'da kentin en işlek caddesi'nde bankın üzerine bırakılan ve polisin fünye ile patlattığı çantadan makyaj malzemesi çıktı. Güvenlik şeridinden geçmek isterken polislerin uyardığı bir kızın "Aman olsun ya salla gitsin öyle...

Haberler 13.03.2016, 21:52
Şüpheli paketin önünden geçmek isteyen kız: Öyle de öleceğiz böyle de öleceğiz
BOLU'da kentin en işlek caddesi'nde bankın üzerine bırakılan ve polisin fünye ile patlattığı çantadan makyaj malzemesi çıktı. Güvenlik şeridinden geçmek isterken polislerin uyardığı bir kızın "Aman olsun ya salla gitsin öyle de öleceğiz böyle de öleceğiz" şeklinde sözleri şaşkınlık yarattı.

İzzet Baysal Caddesi'nde bankın üzerinde duran çantayı gören vatandaşlar şüphe üzerine polisi arayarak ihbarda bulundular. Polis ekipleri kentin en işlek caddesinde önlem alırken çantanın çevresine güvenlik şeridi çekildi. Vatandaşların ve araçların bölgeye yaklaşmasına izin verilmedi. Meraklı vatandaşlarda güvenlik şeridinin önünden meraklı bakışlarla polis ekiplerinin çalışmalarını izlediler. Bu sırada güvenlik şeridinin olduğu bölgeden geçmek isteyen bir genç kızın kendisini uyaran polislere "Aman olsun ya salla gitsin öyle de öleceğiz böyle de öleceğiz" şeklindeki sözleri şaşkınlık yarattı.

Bomba imha uzmanının fünyeyle patlattığı çantadan makyaj malzemesi çıktı. Polislerin işlemlerini tamamlamasının ardından yol araç ve yaya trafiğine açıldı.
Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?
bayan gömlek instax SEO Stratejileri ile Kalıcı Çözümler!

Gelişmelerden Haberdar Olun

@