Sağlıkçılar son anda yetişti

ÇORUM'da bir evin 3'üncü katında çıkan yangında dumandan etkilenen 3 kişi 112 ambulansında yapılan ilk müdahale ardından hastaneye kaldırıldı. 

Haberler 29.08.2016, 14:23
Sağlıkçılar son anda yetişti
DHA - ÇORUM'da bir evin 3'üncü katında çıkan yangında dumandan etkilenen 3 kişi 112 ambulansında yapılan ilk müdahale ardından hastaneye kaldırıldı. 

Yangın, Çorum'un Gülabibey Mahallesi Beytepe 5'inci Cadde üzerinde bulunan Şeyma Apartmanı'nda Fahriye Yaylalı'ya ait 3'üncü katta meydana geldi. Evde kimsenin bulunmadığı sırada elektrik kontağından çıktığı belirtilen yangın apartmanın 3 ve 4'üncü katında etkili oldu. İhbar üzerine olay yerine itfaiye, polis ve 112 ekipleri sevk edildi. Apartman boşaltılırken, 4'üncü katta oturan 35 yaşındaki Mehtap Gübel, oğlu, 4 yaşındaki Mustafa Gübel ile komşusu 33 yaşındaki Derya Çetinoğlu, mahsur kaldı. Sağlık çalışanlarından Ziynet Eşkin imdat seslerini üzerine alevlerin arasından çıkarak 4'üncü kata ulaştı. Anneyi sırtına alan ve çocuğu da kucağına alan sağlıkçı Eşkin, anne ve oğlunu itfaiyecilerin yardımıyla merdivenlerden indirdi. Diğer sağlıkçılar ise Derya Çetinoğlu'nu alarak ambulansa Dumandan etkilenen 3 kişi, ambulansta yapılan ilk müdahalenin ardından hastaneye kaldırılarak tedavi altına alındı.

İtfaiye ekipleri ise yangını uzun uğraşlar sonucu kontrol altına aldı.
Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?
bayan gömlek instax SEO Stratejileri ile Kalıcı Çözümler!

Gelişmelerden Haberdar Olun

@