Sağ Kurtuldu 'Cana geleceğine mala gelsin'

BURSA'nın İnegöl İlçesi'nde sürücünün kontrolü yitirdiği otomobil, bir evin bahçesine uçtu. 18 yaşındaki Mahsun Bozkurt'un yaralandığı kazadan yara almadan kurtulan sürücü Bahattin Karaağaç, "Cana geleceğine mala gelsin" ...

Haberler 10.05.2016, 13:46
Sağ Kurtuldu 'Cana geleceğine mala gelsin'
BURSA'nın İnegöl İlçesi'nde sürücünün kontrolü yitirdiği otomobil, bir evin bahçesine uçtu. 18 yaşındaki Mahsun Bozkurt'un yaralandığı kazadan yara almadan kurtulan sürücü Bahattin Karaağaç, "Cana geleceğine mala gelsin"  dedi.

İnegöl'den Bursa yönüne giden 35 yaşındaki Bahattin Karaağaç yönetimindeki 16 GJ 66 plakalı otomobil, Akhisar Mahallesi girişinde yanından geçen ve yolda kendisini sıkıştırdığı öne sürülen TIR nedeniyle direksiyon kontrolünü yitirdi. Otomobil yolun sağından şarompole yuvarlanarak bir evin duvarına çarptıktan sonra ters dönerek durabildi. Kazada, sürücünün yanında bulunan Mahsun Bozkurt, otomobilin camından fırlarken hafif yaralandı. Yakınlarını telefonla arayarak kaza yaptığını anlatan sürücü Bahattin Karaağaç, "Araca yol verecektim. TIR, bir anda beni sıkıştırdı. Sonrada kaza yaptım. Ucuz kurtulduk. Cana gelceğine mala gelsin" dedi. Kaza yapan aracın vinç ile yuvarlandığı evin bahçesinden çıkartıldığı kaza ile ilgili soruşturmaya başlandı.
Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?
bayan gömlek instax SEO Stratejileri ile Kalıcı Çözümler!

Gelişmelerden Haberdar Olun

@