Polis, Damlarda Uyuşturucu Satıcılarını Kovaladı

ADANA'da Uyuşturucu Suçları ile Mücadele Şubesi ekipleri, uyuşturucu satıcılarına yönelik düzenlediği operasyonda kaçan torbacıları evlerin damında kovaladı. Havaya uyarı ateşi açan polis 17 torbacını yakaladı, 54 kilo esrar ele geçirdi.

Haberler 28.01.2016, 18:55
Polis, Damlarda Uyuşturucu Satıcılarını Kovaladı

(DHA) - ADANA'da Uyuşturucu Suçları ile Mücadele Şubesi ekipleri, uyuşturucu satıcılarına yönelik düzenlediği operasyonda kaçan torbacıları evlerin damında kovaladı. Havaya uyarı ateşi açan polis 17 torbacını yakaladı, 54 kilo esrar ele geçirdi.

Merkez Yüreğir İlçesi'nin Çamlıbel ve Yenidoğan mahallelerindeki sokak satıcılarını takibe alan Narkotim polisleri, belirledikleri adreslere eş zamanlı olarak baskın düzenledi. Direnişle karşılaşmayı bekleyen polis, ellerinde uzun namlulu silahlar ve üzerlerinde çelik yelekleri ile sokağa girdi. Belirlenen adreslerin kilitli kapılarını koçbaşıyla kıran ekipler evlerde arama yaparken. zehir satıcıları da damlara çıkarak kaçmaya çalıştı. Şüphelilerin peşine düşen polisler, zaman zaman havaya ateş açmak zorunda kaldı. Evlerin damı ve sokak aralarındaki kovalamacanın ardından 17 sokak satıcısı yakalandı, toplam 54 kilo esrar ele geçirildi.

Emniyet Müdürlüğü'nde sorgulanan şüphelilerin 15'i sevk edildikleri nöbetçi mahkemece tutuklandı, 2'si ise tutuksuz yargılanmak üzere serbest bırakıldı.

Yorumlar (0)
Yeni Nesil e-Ticaret Omni Ticaret
Günün Anketi Tümü
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?

Gelişmelerden Haberdar Olun

@