Mustafa Kale Eski nişanlısına ipli fotoğrafını gönderip intihar etti

KAYSERİ’de bir markette müdür olarak çalışan 29 yaşındaki Mustafa Kale, ayrıldığı nişanlısının barışma teklifini kabul etmemesi üzerine kendini iple asarak yaşamına son verdi.

Haberler 26.08.2016, 13:40 26.08.2016, 14:04
Mustafa Kale Eski nişanlısına ipli fotoğrafını gönderip intihar etti
Cafer ZENGİN (DHA) - KAYSERİ’de bir markette müdür olarak çalışan 29 yaşındaki Mustafa Kale, ayrıldığı nişanlısın barışma teklifini kabul etmemesi üzerine kendini iple asarak yaşamına son verdi. Kale, intihar etmeden önce boynuna astığı iple olan fotoğrafını cep telefonundan nişanlısına gönderip, 'Elveda' yazdı.

Merkez Melikgazi İlçesi'ndeki bir markette müdür olarak çalışan Mustafa Kale, iddiaya göre ayrıldığı Erciyes Üniversitesi’nde eğitim gören nişanlısı M.K.’nin barışma tekliflerini kabul etmemesi üzerine bunalıma girdi. Kale, geçen pazar gecesi, Esentepe Mahallesi’nde teyzesinin oğlunun evine gitti. Evin bahçesine çıkan ve boynuna ip geçiren Kale, cep telefonuyla çektiği fotoğrafı, eski nişanlısına mesaj olarak attı. Kale altına da 'Bu halim gözünden hiç gitmesin' yazdı. Kale, ayrıldığı nişanlısının 'Saçmalıyorsun' yanıtına karşılık 'Hoşçakal' ifadesini kullandı.

Karşılıklı bu mesajlaşmalardan kısa süre sonra Mustafa Kale, evin bahçesindeki sundurmaya kendini astı. Kale’nin sosyal medya hesabındaki paylaşımlarından endişelenen yakınları, eve gittiklerinde bahçede asılı buldu. Yakınlarının hemen ipi keserek hastaneye kaldırdığı Mustafa Kale, 4 gündür süren yaşam savaşını dün gece kaybetti.

Yakınları, toprağa verdikleri Mustafa Kale'nin 2 yıl önce de tüfekle intihara kalkıştığını, babasının müdahale etmesiyle omzundan yaralandığını söyledi.
Yorumlar (1)
adımı belirtmem 4 yıl önce
İKİSİNİDE TANIRIM MUSTAFA KALE M.K. YI TEHDİT EDEREK NİŞANA ZORLAMIŞTIR. M.K. HİÇ BİR ZAMAN SEVMEDİ MUSTAFAYI AİLESİ ŞİKAYETÇİ OLACAKMIŞ MUSTAFANIN OLSUN BU ÜLKEDE ADALET VAR ŞİKAYET ETMEDEN ÖNCE MUSTAFANIN M.K. YA ATTIĞI ESKİ MESAJLARI M.K. NIN AİLESİNE SÖYLEDİKLERİNİ ARAŞTIRSINLAR BEN BİR BAYAN OLARAK İSMİMİ BELİRTMİYORUM FAKAT ÖNCE OĞULLARININ AR NAMUS FİKRİNİ ARAŞTIRSINLAR Bİ BAYAN NAMUSU İLE TEHDİT EDİLMEZ.
Günün Anketi Tümü
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?

Gelişmelerden Haberdar Olun

@