Mahsur kalan kedi, itfaiye erinden korkup kaçtı

ÇORUM’da itfaişe ekipleri çam ağacında 7 saat mahsur kalan kedi için seferber oldu. İtfaiye erinden korkan kedi, mahsur kaldığı ağaçtan atlayıp hızla kaçtı.

Haberler 21.08.2016, 16:13
Mahsur kalan kedi, itfaiye erinden korkup kaçtı
Yusuf ÇINAR/ÇORUM, () - ÇORUM’da itfaişe ekipleri çam ağacında 7 saat mahsur kalan kedi için seferber oldu. İtfaiye erinden korkan kedi, mahsur kaldığı ağaçtan atlayıp hızla kaçtı.

Olay, Çorum Eğitim ve Araştırma Hastanesi bahçesinde meydana geldi. Yaklaşık 10 metrelik çam ağacının dalında mahsur kalan kedi, saatlerce kurtarılmayı bekledi. Kediyi ağaçtan indiremeyen çevredekiler durumu itfaiye ekiplerine haber verdi. Çorum Belediyesi İtfaiye Müdürlüğü ekipleri, itfaiye aracı ile kediyi ağaçtan kurtarmak için çalışma başlattı. Çevrede bulunanlar, kurtarma operasyonunu meraklı gözlerle izlerken, 3 itfaiye eri itfaiyenin merdiveni ile kedinin mahsur kaldığı ağaca yaklaştı. İtfaiye erinden korkan kedi metrelerce yükseklikten yere atlayarak kaçtı. İtfaiye ekipleri ise kedinin yaralanmış olabileceğini düşünerek uzun süre kediyi aradı. Ancak, kedi bulunamadı.
Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?

Gelişmelerden Haberdar Olun

@