Kocaeli'nin plaka numarası olan 41 çeşit dondurma üretiyorlar

İZMİT'te bir dondurma firması, Kocaeli'nin plaka numarası olan 41 çeşit dondurma üretiyor. İncirli dondurmadan cevizliye, şeftalili dondurmadan yoğurtlusuna kadar 41 çeşit dondurma herkesin damak...

Haberler 20.04.2016, 12:01
Kocaeli'nin plaka numarası olan 41 çeşit dondurma üretiyorlar
İZMİT'te bir dondurma firması, Kocaeli'nin plaka numarası olan 41 çeşit dondurma üretiyor. İncirli dondurmadan cevizliye, şeftalili dondurmadan yoğurtlusuna kadar 41 çeşit dondurma herkesin damak zevkine hitap ediyor.

İzmit'te Enver Serbes ve oğulları Salih, Mesut ve Hakan Serbes yaptıkları çeşit çeşit dondurmalarla adlarını duyurdu. Serbes ailesinin adlarını duyurmalarındaki en büyük neden ise Kocaeli'nin plakası olan 41 sayısı kadar dondurma üretmeleri oldu. Dondurma dükkanı içerisinde bilinen dondurmaların haricinde yoğurtlu, yeşil elmalı, kavunlu, kayısılı, muzlu, yaban böğürtlenli, yaban mersini, kestaneli, karadut, bal badem, cevizli, incirli, tahinli, karpuzlu, peynirli, kurabiyeli, bisküvili, vişne soslu, tutti furitti ile 'Hürrem Sultan' adını verdikleri bal, badem, ceviz, krokant, mesir macunundan yapılan dondurmalar bulunuyor. Dondurma almaya gelen vatandaşlar ise 41 çeşit dondurma ile karşılaşınca zaman zaman karar vermekte güçlük çekiyor.
Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?
bayan gömlek instax SEO Stratejileri ile Kalıcı Çözümler!

Gelişmelerden Haberdar Olun

@