Son Dakika

Kırklareli’de Şehit Astsubay Halisdemir anısına çınar ağacı dikildi

KIRKLARELİ’de İl Jandarma Komutanlığı'nın bahçesine, 15 Temmuz gecesi askeri darbe girişimcisi generali anlından vurduktan sonra şehit edilen Astsubay Ömer Halisdemir’in anısına çınar ağacı dikildi.

Haberler 12.09.2016, 16:28 12.09.2016, 19:26
Kırklareli’de Şehit Astsubay Halisdemir anısına çınar ağacı dikildi
DHA - KIRKLARELİ’de İl Jandarma Komutanlığı'nın bahçesine, 15 Temmuz gecesi askeri darbe girişimcisi generali anlından vurduktan sonra şehit edilen Astsubay Ömer Halisdemir’in anısına çınar ağacı dikildi.

Kırklareli Valisi Esengül Cilevek, Kırklareli Belediye Başkanı Mehmet Siyam Kesimoğlu ve beraberindeki kurum müdürleriyle Kurban Bayramı nedeniyle İl Jandarma Komutanlığı’nı ziyaret etti. Askerler ve rütbeli personelle bayramlaşan Vali Civelek, daha sonra Kırklareli Jandarma Komutanı Albay Selahattin Acara ile birlikte 15 Temmuz askeri darbe girişimi gecesi Tuğgeneral Semih Terzi'yi öldürdükten sonra şehit edilen Piyade Astsubay Başçavuş Ömer Halisdemir'in anısına bahçeye çınar ağacı dikti.

Darbe girişiminde şehit olanları bir kez daha anan Vali Civelek, "Ömer Halis Demir bir çınardı, biz de onun anısına buraya çınar ağacı dikiyoruz. Ömer Halisdemir ve tüm şehitlerimize Allah’tan rahmet diliyorum" dedi.
Yorumlar (0)
Yeni Nesil e-Ticaret Omni Ticaret
Günün Anketi Tümü
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?

Gelişmelerden Haberdar Olun

@