Kırklareli Rumeli Türküleri İle Şenlendi

Kırklareli Belediyesi ve Kırklareli Kent Konseyi’nin ortaklaşa düzenlediği ‘’Rumeli Türküleri ve Halk Oyunları Gösterisi’’ Rektörlük Kültür Merkezi’nde sahnelendi.

Haberler 19.04.2016, 21:44
Kırklareli Rumeli Türküleri İle Şenlendi
Kırklareli Kent Konseyi Türk Halk Müziği Korosu ve Halk Oyunları konserini izlemeye Kırklareli Belediye Başkanı Mehmet Siyam Kesimoğlu, Belediye Başkan Yardımcısı Mehmet Gider, Kent Konseyi Başkanı Seyfi Meriç ve çok sayıda davetli katıldı.

Saat 20:00’de başlayan programda sevilen Rumeli Türküleri seslendirilirken, bunun yanı sıra halk oyunları gösterisi de izleyenlerin büyük beğenisini kazandı.

Prgram sonunda Kırklareli Belediye Başkanı Mehmet Siyam Kesimoğlu, koro şefi Reha Doğruöz ve halk oyunları koro şefi Şener Aldemir’e çiçek takdim etti.

Konserin eğlendirip aynı zamanda hüzünlendirdiğini ifade eden Kesimoğlu ’’ Burada ortak bir başarı var. Biz yola çıkarken bu kenti ortak akılla yöneteceğimizi söylemiştik. Biz de Kent Konseyimiz ile ortak aklı kullanarak kentimizi büyütmeye ve geliştirmeye çalışıyoruz. Emeği geçen herkese teşekkür ederim. Ama alkışların en büyüğü siz bu konseri izlemeye gelenler için gelmeli’’ diyerek sözlerini tamamladı.

Kesimoğlu’nun konuşmasının ardından Kent Konseyi Başkanı Seyfi Meriç’te, Belediye Başkanı Mehmet Siyam Kesimoğlu’na Kent Konseyine verdiği desteklerden dolayı plaket verdi.Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?
bayan gömlek instax SEO Stratejileri ile Kalıcı Çözümler!

Gelişmelerden Haberdar Olun

@