Kırklareli İl Genel Meclis Başkanı Saffet Üresin oldu

Kırklareli İl Genel Meclisi’nde yapılan gizli oylama ile İl Genel Meclisi Başkanlığı’na Demirköy İl Genel Meclis Üyesi Saffet Üresin seçildi.

Haberler 25.04.2016, 22:25
Kırklareli İl Genel Meclis Başkanı Saffet Üresin oldu
Nihat EVREN - Kırklareli İl Genel Meclisi’nde yapılan gizli oylama ile İl Genel Meclisi Başkanlığı’na Demirköy İl Genel Meclis Üyesi Saffet Üresin seçildi. Üç dönemdir yaptığı çalışmalarla göz dolduran ve başkanlıkla taçlandırılan Saffet Üresin, Nisan ayı 1. birleşiminde gizli oylama ile yapılan seçimle görevi Cavit Çağlayan’dan devraldı.  

AK Parti’den 1, CHP’den ise 2 İl Genel Meclis Üyesi’nin aday olduğu İl Genel Meclisi Başkanlığı seçiminde Nihat Sağlam 6, Abdullah Mutluer 8, Saffet Üresin ise 10 oy aldı. Hiç bir siyasi görüş ayırt etmeden herkesin sevgisini kazanan ve İl Genel Meclisi Başkanı olan Üresin yaptığı açıklamada; “Sayın Cavit Çağlayan ile birlikte 2 yıl görev yaptık. Kendisine şahsım ve tüm Kırklareli halkı olarak yapmış olduğu hizmetlerden dolayı teşekkür ederim. Bana verilen bu görevi lakıyla yerine getireceğim. Bana destek olan herkes teşekkür ederim” dedi.
Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?
bayan gömlek instax SEO Stratejileri ile Kalıcı Çözümler!

Gelişmelerden Haberdar Olun

@