Karşıyaka Bayrak'la Donatıldı

Son günlerde artan terör olayları ve ardı ardına gelen şehit haberlerine tepki gösteren Karşıyaka Belediyesi, belediyenin tüm hizmet birimlerinin dış cephelerine Türk Bayrağı astı. Başkan Hüseyin Mutlu Akpınar, “Terörle, kanla beslenen hiçbir odağın, acılarımız üzerinden zafere ulaşması mümkün olmayacaktır” dedi.

Haberler 20.08.2015, 14:30
Karşıyaka Bayrak'la Donatıldı

İZMİR (ANKA) - Son günlerde artan terör olayları ve ardı ardına gelen şehit haberlerine tepki gösteren Karşıyaka Belediyesi, belediyenin tüm hizmet birimlerinin dış cephelerine Türk Bayrağı astı. Başkan Hüseyin Mutlu Akpınar, “Terörle, kanla beslenen hiçbir odağın, acılarımız üzerinden zafere ulaşması mümkün olmayacaktır” dedi.

-TÜRK BAYRAĞI ASILDI-

Karşıyaka Belediyesi Türkiye’nin dört bir yanını saran terör olayları, peşi sıra gelen ve yürekleri dağlayan şehit haberlerine tepki olarak belediyenin tüm hizmet birimlerine Türk Bayrağı astı. Gözyaşlarının artık dinmesi gerektiğini belirten Başkan Akpınar, barış mesajı verdi.

-TERÖR BİTMELİ-

Terörün her türlüsüne karşı çıktıklarını belirten Karşıyaka Belediye Başkanı Hüseyin Mutlu Akpınar "Siyasette yaşanan belirsizlik ve bununla paralel ilerleyen terör saldırıları ne yazık ki uzun süredir içimizi acıtıyor. Baba ocaklarına, ana yüreklerine düşen ateşler, şehit cenazeleri ne yazık ki kalbimizi derinden kanatıyor. Türk toplumu olarak, barışa en çok ihtiyaç duyduğumuz süreçteyiz. Terör bitsin, analar ağlamasın istiyoruz" dedi.

-ZAFERE ULAŞAMAYACAKLAR-

Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk'ün “Yurtta barış, dünyada barış” sözünü hatırlatan Başkan Akpınar "Atatürk'ün bu düşüncesine bağlı olarak barışı yeniden inşa etmeli ve güçlendirmeliyiz. 1 Eylül Dünya Barış Günü'ne az bir zaman kala, barışın ve kardeşliğin anlamını yeniden sorgulamalı, benimsemeliyiz. Terörle, kanla beslenen hiçbir odağın, acılarımız üzerinden zafere ulaşması mümkün olmayacaktır" diye konuştu. (ANKA)

(HM/ÖZK)

Yorumlar (0)
Yeni Nesil e-Ticaret:OmniTicaret
APK Dayı'dan hile apk indirebilirsiniz.
Günün Anketi Tümü
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?
bayan gömlek instax SEO Stratejileri ile Kalıcı Çözümler!

Gelişmelerden Haberdar Olun

@