Kahvene İşletmecisinden Örnek Proje

AYDIN'daki bir kahvehanenin işletmecisi Yılmaz Cam, sosyal sorumluluk projesi kapsamında işyerinin önüne koyduğu tezgahta ihtiyaç sahipleri için eşya bulunduruyor.

Haberler 28.01.2016, 14:39
Kahvene İşletmecisinden Örnek Proje

(DHA) - AYDIN'daki bir kahvehanenin işletmecisi Yılmaz Cam, sosyal sorumluluk projesi kapsamında işyerinin önüne koyduğu tezgahta ihtiyaç sahipleri için eşya bulunduruyor. İhtiyaç sahiplerinin tezgahtan istediği eşyayı aldığını söyleyen Cam, evlerinde kullanılmayan eşya bulunan vatandaşlara da seslenerek projeye destek olmaları için çağrı yaptı.

Kent merkezindeki Güzelhisar Mahallesi'nde kahvehane işletmecisi olan evli ve iki çocuk babası 51 yaşındaki Yılmaz Cam, sosyal sorumluluk projesi kapsamında örnek bir etkinliğe imza attı. İşyerinin önüne koyduğu üzerinde 'İhtiyacın varsa al, ihtiyacın yoksa bırak' yazılı tezgahta ihtiyaç sahipleri için eşya bulunduran Cam, evlerinde kullanılmayan eşya bulunan vatandaşlara da seslenerek projeye destek olmaları çağrısı yaptı.

Bir haftadır projeyi uyguladıklarını ifade eden Cam, "Bana bu konuda bazı konfeksiyoncular ve pazarcılar destek oldu. Hiç kullanılmamış kıyafet bıraktılar. Sadece giyim eşyası değil. Dileyen, kullanmadığı her türlü eşyasını bırakabilir. Örneğin bu soğuk havalarda ihtiyaç sahipleri için battaniye, elektrikli soba gibi eşyalar da bırakılabilir. Eşya bırakan olduğu gibi alanlar da oluyor. Biz görmüyoruz ama koyduğumuz eşyaların eksildiğini görüp projemiz amacına ulaştığı için mutlu oluyoruz. Herkesin evinde mutlaka kullanmadığı eşyası vardır. Bu konuda herkesi duyarlı olmaya davet ediyorum. Ayrıca projelerim bunlarla sınırlı kalmayacak, her türlü sosyal sorumluluk projesine açığım" dedi.

 

Yorumlar (0)
Yeni Nesil e-Ticaret Omni Ticaret
Günün Anketi Tümü
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?

Gelişmelerden Haberdar Olun

@