İntihar teşebbüsüne sosyal medyadan canlı yayın yaptılar

BURSA’nın Orhangazi İlçesi'nde psikolojik rahatsızlıkları olduğu iddia edilen A.S. isimli kadın, 7 katlı inşaatın en üstüne çıkarak intihara kalkıştı. A.S.’yi polis ekipleri ve yakınları intihardan vazgeçirdi.

Haberler 19.08.2016, 17:15
İntihar teşebbüsüne sosyal medyadan canlı yayın yaptılar
BURSA’nın Orhangazi İlçesi'nde psikolojik rahatsızlıkları olduğu iddia edilen A.S. isimli kadın, 7 katlı inşaatın en üstüne çıkarak intihara kalkıştı. A.S.’yi polis ekipleri ve yakınları intihardan vazgeçirdi. Aşağıda toplanan onlarca kişinin cep telefonuyla olan biteni görüntüleme çabaları ise dikkat çekti.

Mustafa Kemalpaşa Caddesi üzerinde bulunan 7 katlı inşaatın en üst katına ve psikolojik rahatsızlığı olduğu iddia edilen A.S., intihara kalkıştı. Olay yerine gelen itfaiye ekipleri A.S.’nin atlama ihtimaline karşı yere hava yastığı açtı. A.S.’yi olay yerine gelen polis ekipleri ve yakınları ikna ederek intihardan vazgeçirdi.

İntihar girişimi sırasında çevrede toplananlar cep telefonları ile genç kadını görüntülemeye çalıştı. Bazı kişilerin cep telefonları ile sosyal medya üzerinden canlı yayın yaptıkları da gözlendi.
Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?

Gelişmelerden Haberdar Olun

@