İdo: Yenikapı'daki Yol Çalışması Nedeniyle Seferlerde 30 Dakika Önce Terminalde Olun

İstanbul Deniz Otobüsleri (İDO), Yenikapı terminalinin bulunduğu Yenikapı sahil yolundaki yol çalışmaları yapılacağını bu nedenle terminal önünde yaşanabilecek trafik yoğunluğu nedeniyle sefer saatinden en az 30 dakika öncesinde yolcuların terminalde bulunmaları istendi.

Haberler 25.07.2015, 23:04
İdo: Yenikapı'daki Yol Çalışması Nedeniyle Seferlerde 30 Dakika Önce Terminalde Olun

İSTANBUL(ANKA) - İstanbul Deniz Otobüsleri (İDO), Yenikapı terminalinin bulunduğu Yenikapı sahil yolundaki yol çalışmaları yapılacağını bu nedenle terminal önünde yaşanabilecek trafik yoğunluğu nedeniyle sefer saatinden en az 30 dakika öncesinde yolcuların terminalde bulunmaları istendi.

İDO’dan yapılan yazılı açıklamaya göre, Yenikapı terminalinin bulunduğu Yenikapı sahil yolundaki yol çalışmaları nedeniyle, Yenikapı terminali giriş güzergahında değişiklik yapılacak.

Aksaray ve Sirkeci istikametinden gelen araçların mevcut dönüş noktası olan İSKİ arıtma tesisi/OPET kavşağının kapatılarak İDO Yenikapı Terminaline dönüşün yaklaşık 100 metre ileriye alınacağı belirtildi.

Yenikapı İDO Terminali ön tarafında bulunan, Sirkeci’den Bakırköy istikametine devam eden yol kapanacağı bu nedenle, Bakırköy’den Sirkeci istikametine devam eden 4 şeritli yolun 2 şeridinin Sirkeci–Bakırköy istikametine, diğer iki şeridinin ise Bakırköy–Sirkeci istikametine verileceği belirtildi.

Açıklamada, terminale ulaşacak yolcularımızın, sorun yaşamamaları için yeni güzergah bilgileri doğrultusunda hareket etmeleri ve yaşanabilecek trafik yoğunluğu nedeniyle sefer saatinden en az 30 dakika öncesinde terminalde bulunmaları istendi. (ANKA)

(HM/OLÇ)

Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?
banner1037

Gelişmelerden Haberdar Olun

@