Hatay'da trafik kazaları MOBESE'de

HATAY'da meydana gelen bazı trafik kazaları İl Emniyet Müdürlüğü'nün MOBESE kameralarınca kaydedildi. Trafik Şube Müdürlüğü tarafından basına dağıtılan görüntülerde de kazaların en büyük nedeni dikkatsizlik....

Haberler 14.04.2016, 12:17
Hatay'da trafik kazaları MOBESE'de
HATAY'da meydana gelen bazı trafik kazaları İl Emniyet Müdürlüğü'nün MOBESE kameralarınca kaydedildi.

Trafik Şube Müdürlüğü tarafından basına dağıtılan görüntülerde de kazaların en büyük nedeni dikkatsizlik. Görüntülerin ilkinde yolda ilerleyen ve başında kask olmayan motosiklet sürücüsü yola aniden çıkan otomobile çarpıyor, çarpmanın etkisiyle yola düşen sürücü kazayı hafif yaralı olarak atlatıyor. Bir diğer görüntüde ise kavşağa dikkatsiz giren bir otomobil, karşı yönden gelen otomobille kafa kafaya çarpışıyor. Yola aniden çıkan çocuğa çarpmamak için aniden duran otomobile arkadan gelen araçların çarpmasının da yer aldığı görüntülerde yola hızla giren motosiklet ana yoldan geçen otomobile yandan çarpması ve sürücüsünün otomobilin üstünden yan tarafa uçması da bulunuyor.

Bir diğer görüntüde aynı kavşakta dikkatsiz sürücülerin neden olduğu motosiklet kazaları art arda yaşanıyor. Okula gitmek için dikkatsizce yola çıkan iki öğrenciye bir otomobilin çarpması da yine kameralara yansıyor. Basına dağıtılan MOBESE görüntüleri arasında 30 Ekim 2015'te Hatay'ın İskenderun İlçesi'nde bir otobüsün trafik ışıklarında bekleyen araçlara çarpması da yer alıyor. Freni boşalan otobüs, duramayarak trafik ışıklarında bekleyen 5 araca çarpmış, 1 kilometre daha gittikten sonra kavşak inşaatındaki hafriyata çarparak durabilmiş ve kazada 5 kişi yaralanmıştı.
Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?
bayan gömlek instax SEO Stratejileri ile Kalıcı Çözümler!

Gelişmelerden Haberdar Olun

@