Ford Roadshow heyecanı Kocaeli'de gerçekleşti

FORD Otosan 33. Kocaeli Rallisi'nin heyecanı Ford Roadshow 2015 ile start aldı.

Haberler 21.08.2015, 22:36
Ford Roadshow heyecanı Kocaeli'de gerçekleşti

FORD Otosan 33. Kocaeli Rallisi'nin heyecanı Ford Roadshow 2015 ile start aldı. Otomobil ve motor sporları tutkunları Castrol Ford Team Türkiye'nin şampiyon pilotları eşliğinde, Fiesta Red ve Fiesta Black modelleri ile Co-Drive aktivitelerine katıldı.

Ford Roadshow 2015 Kocaeli Co-Drive etkinliği Bulvar Anıt Park karşısında yer alan Perşembe Pazarı'nda gerçekleştirildi. Saat 1400-2000 arası düzenlenen Co-Drive etkinliği kapsamında Castrol Ford Team Türkiye'nin şampiyon pilotları Murat Bostancı ve Orhan Avcıoğlu Fiesta Red ve Fiesta Black ile katılımcılara özel sürüş heyecanı yaşattılar. Ford Roadshow 2015 Kocaeli'nde, Castrol Ford Team Türkiye Direktörü Serdar Bostancı da 1968 model Ford Escort MK1 ile özel bir şov gerçekleştirdi. 

Ford Roadshow kapsamında motor sporlarına ilgi duyan vatandaşların Co-Drive etkinliğine katıldığını söyleyen Pilot Orhan Avcıoğlu, Motor sporları ile ilgilenen vatandaşlarımızı Co Drive etkinliğine katılarak heyecan yaşadılar. Piste heyecan yaşayan vatandaşlarımızı gezdirdiğimiz için mutluluk duyduk dedi.

Hedeflerinin Türkiye Şampiyonluğunu kazanmak olduğunu söyleyen pilot Murat Bostancı, Tekrar Kocaeli'nde olmak bizim için çok önemli. Geçen sene Türkiye şampiyonluğunu bu şehirde kazanmıştık. Zaten ev sahibi olduğumuz bir şehir. İnsanlarla bir aradayız bugün. Yarın yarış başlayacak. Ufak da olsa insanlara rallinin tadını yaşatmaya çalışıyoruz. Yarın inşallah ikinci kez Türkiye şampiyonluğunu kazanırız diye konuştu.

Pazar akşamı kazanmak istediklerini söyleyen Pilot Orhan Avcı, Kocaeli rallisinden önce motor sporlarına ilgi duyan vatandaşlarımıza yardımcı pilotluk heyecanını yaşatıyoruz. Yarın yarışlar var. Lider olarak geldik buraya. Pazar akşamı kazanmak istiyoruz ifadelerini kullandı.

Etkinlik kapsamında motor sporları tutkunları ile buluşan şampiyon pilotlar Murat Bostancı ve Orhan Avcıoğlu, dileyenlerle hatıra fotoğrafı çektirdiler ve imza dağıttılar. Show Radyo'nun ünlü sunucusu Nihat Sırdar'ın da canlı yayın yaptığı organizasyonda katılımcılar Nihat Sırdar ile tanışıp, muhabbet edip fotoğraf çektirdiler. 

Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?
banner1037

Gelişmelerden Haberdar Olun

@