Eskişehir Büyükşehir Belediyesinden Uyarı

Eskişehir Büyükşehir Belediyesi, gerçekleştirdikleri bir proje üzerinden sponsorluk ve para talebinde bulunan kimliği belirsiz kişiler için vatandaşlara “bu kişilerin dikkate alınmaması” uyarısında bulundu.

Haberler 28.07.2015, 19:35
Eskişehir Büyükşehir Belediyesinden Uyarı

ANKARA(ANKA) - Eskişehir Büyükşehir Belediyesi, gerçekleştirdikleri bir proje üzerinden sponsorluk ve para talebinde bulunan kimliği belirsiz kişiler için vatandaşlara “bu kişilerin dikkate alınmaması” uyarısında bulundu.

Eskişehir Büyükşehir Belediyesi'nden yapılan yazılı açıklamaya göre, gerçekleştirilen bazı projeler için “Taylan Engin” ve farklı isimlerin iş adamlarını, müteahhitleri ve ticaretle uğraşan diğer esnaf kesimleri arayarak para talebinde bulunduklarını belirtti. “Telefonla bu tür taleplerde bulunanların Eskişehir Büyükşehir Belediyesi ile kesinlikle hiçbir ilgileri yoktur. Belediyemizdeki hiçbir bürokrat ya da çalışanın telefon ya da başka kanallarla sponsorluk veya farklı taleplerde bulunmaları mümkün değildir” açıklamasını yapan belediye, vatandaşı bu talepleri dikkate almamaları ve gerekirse Cumhuriyet Savcılığı’na suç duyurusunda bulunmaları için uyardı. (ANKA)

(MEL/OLÇ)

Yorumlar (0)
Yeni Nesil e-Ticaret:OmniTicaret
APK Dayı'dan hile apk indirebilirsiniz.
Günün Anketi Tümü
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?
bayan gömlek instax SEO Stratejileri ile Kalıcı Çözümler!

Gelişmelerden Haberdar Olun

@