Edirne\'de bir garip olay \'Ben avukatları hiç sevmem\' deyip...

EDİRNE’de taksicilik yapan Cem R., berber dükkanında tartıştığı avukat 23 yaşındaki Fehmi Gül’e, \"Ben avukatları hiç sevmem\" diyerek, tabancayla ateş etti.

Haberler 28.11.2015, 23:33
Edirne\'de bir garip olay \'Ben avukatları hiç sevmem\' deyip...

Ali Can ZERAY/ EDİRNE, (DHA) - EDİRNE’de taksicilik yapan Cem R., berber dükkanında  tartıştığı avukat 23 yaşındaki Fehmi Gül’e, "Ben avukatları hiç sevmem" diyerek, tabancayla ateş etti. Silahtan çıkıp yerden seken kurşunla sağ elinden yaralanan Fehmi Gül hastanede tedavi altına alınırken, kaçan şüpheli Cem R.’nin yakalanması için polis çalışma başlattı. 

Olay, akşam saatlerinde, Çavuşbey Mahallesi Mumcular Sokak üzerinde bulunan bir berber dükkanında meydana geldi. Berbere saç tıraşı olmak için giden Edirne Barosu avukatlarından Fehmi Gül aynı iş yerinde bulunan ve taksicilik yapan Cem R. ile karşılaştı. İddiaya göre ikili konuştuğu sırada henüz bilinmeyen bir nedenden dolayı aralarında  tartışma çıktı. Tartışmada iddiaya göre Cem R., "Ben avukatları hiç sevmem" dedikten sonra belinden çıkardığı tabancayla Fehmi Gül’e doğru ateş etti. Ancak yere isabet eden ve seken mermi Gül'ün sağ eline isabet etti. Yaralanan Avukat Gül, olay yerine çağrılan ambulansla Sultan 1’nci Murat Hastanesi’ne kaldırılarak tedavisi yapıldı. Polis kaçan taksici Cem R.’nin yakalanması için kentte geniş çaplı araştırma başlattı. 

Yorumlar (0)
Yeni Nesil e-Ticaret:OmniTicaret
APK Dayı'dan hile apk indirebilirsiniz.
Günün Anketi Tümü
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?
bayan gömlek instax SEO Stratejileri ile Kalıcı Çözümler!

Gelişmelerden Haberdar Olun

@