Edirne Tema'dan Bahçeşehir Kolejine yeşil yaprak ve kurum sertifikası töreni

 BAHÇEŞEHİR KOLEJİ LİSE GENÇ TEMA ÖĞRENCİLERİNİN VE ÖĞRETMENLERİNİN YEŞİL YAPRAK VE KURUM SERTİFİKASI TÖRENİ Bahçeşehir Koleji idareci,öğretmen ve öğrencilerine &ccedi

Haberler 19.04.2015, 21:08
Edirne Tema'dan Bahçeşehir Kolejine yeşil yaprak ve kurum sertifikası töreni

 BAHÇEŞEHİR KOLEJİ LİSE GENÇ TEMA ÖĞRENCİLERİNİN VE ÖĞRETMENLERİNİN YEŞİL YAPRAK VE KURUM SERTİFİKASI TÖRENİ

Bahçeşehir Koleji idareci,öğretmen ve öğrencilerine çevreye olan duyarlılıklarından dolayı teşekkür eder, bu onurlu ve kutsal görevin gönüllü savunucuları arasında sizleri görmekten Edirne TEMA Vakfı İl Temsilciliği olarak onur duyduğumu belirtmek isterim.

Bahçeşehir Koleji  Edirne’de eğitim kurumları içerisinde bir ilke imza attı.Tema Vakfının bu yıl  başlattığı kurum sertifikası uygulamasının gerekli bütün şartlarını yerine getirerek hem öğrencisiyle hem de çalışan kadrosuyla TEMA gönüllüsü olarak Kurum Sertifikasını almaya hak kazanmıştır.

TEMA Vakfı olarak bütün faaliyetlerimizin çıkış noktasını gelecek nesillere daha yaşanabilir bir dünya bırakmak oluşturuluyor. Bu çabamızda en büyük desteği sizlerden alıyoruz. Gücünü gönüllerden alan bir halk hareketi olarak, önümüzdeki dönemlerde de yeni katılımlarla daha da güçleneceğimize inanıyoruz.   TEMA Vakfı Genel Merkezimiz Saha ve Gönüllük Bölümünden  yapılan Açıklamaya göre TEMA Vakfı Edirne İl Temsilciliğimiz İl Bazında Nüfusa göre gönüllü kazandırmada Türkiye 4.sü olmuştur. Bu başarıyı kazanmada bizlere destek veren tüm Tema Gönüllüsü dostlarımıza Edirne TEMA Vakfı İl Temsilciliği olarak teşekkür ederiz.   

İlimizde TEMA çalışmalarımıza katkılar sunacak gönüllülerimizle çoğalarak daha yeşil yarınlara umutla bakmanın heyecanını yaşıyoruz. Geleceğin gücünün doğada olduğuna inanıyor  ve  insanların doğa ile uyum içinde yaşayacağı bir geleceği savunuyoruz. 

‘’ Verimli topraklar, yaşam veren su ve temiz bir hava için bizlere destek  veren, yaşamın savunulmasında TEMA’ ya katkıda bulunan  TEMA okulu ve  TEMA gönüllüsü olan  Bahçeşehir Kolejine   TEMA ailesine  katılımlarından dolayı   teşekkür eder, tüm yaşamınızın    çevreye karşı duyarlı , ekolojik okur yazar bireyler olarak doğayla iç içe geçmesini dilerim.”

ŞİRİN ÇOĞAL

Edirne Tema Vakfı İl Temsilciliği

Yorumlar (0)
Yeni Nesil e-Ticaret Omni Ticaret
Günün Anketi Tümü
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?

Gelişmelerden Haberdar Olun

@