Diyarbakır'da Bin 600 Paket Kaçak Sigara Ele Geçirildi

Diyarbakır Valiliği, şüphelilere ait ev ve eklentilerinde 2 farklı noktada kapalı kasa traktör römorku içine gizlenmiş vaziyette piyasa değeri yaklaşık 650 bin TL olan toplam 160 bin paket kaçak sigara ele geçirildiğini bildirdi.

Haberler 04.09.2015, 14:14
Diyarbakır'da Bin 600 Paket Kaçak Sigara Ele Geçirildi

ANKARA(ANKA) - Diyarbakır Valiliği, şüphelilere ait ev ve eklentilerinde 2 farklı noktada kapalı kasa traktör römorku içine gizlenmiş vaziyette piyasa değeri yaklaşık 650 bin TL olan toplam 160 bin paket kaçak sigara ele geçirildiğini bildirdi.

Diyarbakır Valiliğinden yapılan açıklamada, Diyarbakır İl Jandarma Komutanlığı’nın Aşağısalat mahallesinde kaçakçılık ile mücadele kapsamında adli arama faaliyeti icra edildiği belirtilerek, “Aramalar sonucunda, şüpheliye ait ev ve eklentileri ile tarlasında Tütün Tespit Köpeği HEYBET ile birlikte icra edilen arama faaliyetleri esnasında; evin ahır olarak kullanılan bölümünde, şüpheliye ait mısır tarlası içerisinde 2 farklı noktada kapalı kasa traktör römorku içine gizlenmiş vaziyette piyasa değeri yaklaşık 650 bin TL olan toplam 160 bin paket kaçak sigara ele geçirilmiştir. Cumhuriyet Savcılığının talimatı ile ele geçirilen kaçak sigaralara el konulmuş olup, olay ile ilgili 1 şüpheli gözaltına alınarak hakkında adli tahkikata devam edilmektedir” denildi. (ANKA)

(ÖZ/OLÇ)

Yorumlar (0)
Yeni Nesil e-Ticaret:OmniTicaret
APK Dayı'dan hile apk indirebilirsiniz.
Günün Anketi Tümü
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?
bayan gömlek instax SEO Stratejileri ile Kalıcı Çözümler!

Gelişmelerden Haberdar Olun

@