'Dikkat FETÖ çıkabilir' yazılı levhalar kaldırıldı

SAKARYA'nın Ferizli İlçesi'nde belediye tarafından yol kenarlarına konulan terör örgütünün elebaşı Fethullah Gülen'in fotoğrafı ile trafik canavarının yer aldığı 'Dikkat FETÖ çıkabilir'...

Haberler 18.08.2016, 16:05
'Dikkat FETÖ çıkabilir' yazılı levhalar kaldırıldı
Mustafa ÜSTÜBİ/FERİZLİ(Sakarya), () - SAKARYA'nın Ferizli İlçesi'nde belediye tarafından yol kenarlarına konulan terör örgütünün elebaşı Fethullah Gülen'in fotoğrafı ile trafik canavarının yer aldığı 'Dikkat FETÖ çıkabilir' yazılı levhalar kaldırıldı.

Ferizli Belediyesi tarafından yol ayrımlarına ve belli yerlere terör örgütü FETÖ'nün elebaşı Fethullah Gülen'in fotoğrafının ve trafik canavarını gösteren 'Dikkat FETÖ çıkabilir' yazılı levhalar konuldu. Levhalar dikkat çekerken, trafik canavarı ile Fethullah Gülen'in bir arada olmasına anlam verilemedi. Ferizli Belediye Başkanı Ahmet Soğuk, levhaların belediye tarafından konulduğunu, kazaların sık yaşandığı yerlere yerleştirildiğini belirtti.

Levhalarla ilgili yapılan haberlerin ardından belediye ekipleri bugün levhaları kaldırdı. Levhaların kaldırılmasıyla ilgili olarak bir açıklama yapılmadı.
Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?

Gelişmelerden Haberdar Olun

@