Dehşet saçan eski koca, 4 saat kaçabildi (3)

ÇOCUKLARIM İÇİN VURDUM' Edirne'de 7 yıl önce boşandığı eski eşi Hanife Özçelik'in evini basıp, Serkan Elmalı ve Erkan Başyurt'u öldürmekle suçlanan Erkan Sağlam, savcılık sorgusunda cinayetleri çocukları için işlediğini öne sürdü. Sağlam'in, savcılık v

Haberler 18.08.2015, 22:49
Dehşet saçan eski koca, 4 saat kaçabildi (3)

ÇOCUKLARIM İÇİN VURDUM'

Edirne'de 7 yıl önce boşandığı eski eşi Hanife Özçelik'in evini basıp, Serkan Elmalı ve Erkan Başyurt'u öldürmekle suçlanan Erkan Sağlam, savcılık sorgusunda cinayetleri çocukları için işlediğini öne sürdü. Sağlam'in, savcılık ve mahkemedeki ifadelerinde suçunu itiraf ederek eski eşi Hanefi Özçelik'i dost hayatı yaşadığını ve bunu çocuklarının görmesinden rahatsız olduğu için öldürdüğünü söylediği öğrenildi.

TUTUKLANDI

Savcılık sorgusunun ardından tutuklama istemiyle Sulh Ceza Mahkemesine sevk edilen Sağlam, 'kasten adam öldürmek' suçundan tutuklanarak Edirne Kapalı Cezaevi'ne konuldu. Ölen Serkan Elmacı ve Erkan Başyurt'un cenazeleri ise Trakya Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi'ndeki otopsinin ardından ailelerine teslim edildi. Sivaslı olan Başyurt ve Elmacı'nın memleketlerinde toprağa verileceği öğrenildi. Olayla ilgili soruşturma sürüyor.

Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?
banner1037

Gelişmelerden Haberdar Olun

@