Dalgalar 6 kişilik aileden 1'i hayattan kopardı

MARMARİS'te serinlemek için girdikleri denizde dalgalara kapılan aynı aileden 6 kişiden 49 yaşındaki Dilek Güloğlu boğuldu, 5 yakını ise son anda yardıma koşan çevredekiler tarafından kıyıya...

Haberler 31.07.2016, 16:04
Dalgalar 6 kişilik aileden 1'i hayattan kopardı
Ali GÜNDOĞAN/MARMARİS (Muğla), () - MARMARİS'te serinlemek için girdikleri denizde dalgalara kapılan aynı aileden 6 kişiden 49 yaşındaki Dilek Güloğlu boğuldu, 5 yakını ise son anda yardıma koşan çevredekiler tarafından kıyıya çıkartılarak kurtarıldı.

Aydın'ın Nazilli İlçesi'nde yaşayan aslen Ağrılı olan Güloğlu Ailesi'nin 6 ferdi, dün günübirlik tatil için Marmaris'e 27 kilometre uzaklıktaki turistik Bördübet Mahallesi Akmusluk Mevkii'ne dün tatile geldi. Burada piknik yapan Güloğlu Ailesi'nin fertleri sıcaktan bunalınca saat 19.00 sıralarında denize girdi. Kıyıdan yaklaşık 20 metre açıkta, aniden gelen dalgaların arasında kalan aile fertleri suda çırpınmaya başladı. Durum farkeden sahildekiler durumu 112 Acil Servis ile 156 Alo Jandarma ihbar hatlarına bildirirken, bir yandan da suya girerek, 6 kişiyi kıyıya çıkardı. Kıyıya çıkartılanlar arasındaki Dilek Güloğlu, sağlık ekiplerinin müdahalelerine rağmen yaşamını yitirdi. Diğer 5 kişi kaldırıldıkları Marmaris Devlet Hastanesi'ndeki tedavilerinin ardından taburcu ediliken, olayla ilgili soruşturmanın sürdüğü bildirildi.
Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?
bayan gömlek instax SEO Stratejileri ile Kalıcı Çözümler!

Gelişmelerden Haberdar Olun

@