Bursa’da belediye otobüs şoförlerinin tehlikeli yolculuğu

BURSA’ da çekilen ve sosyal paylaşım sitelerine yüklenen otobüs şoförlerinin görüntüleri tepkilere neden oldu. Görüntülerde, bir otobüs sürücüsü cep telefonuyla sosyal paylaşım sitesinde dolaşırken, ikinci sürücü cep telefonuyla...

Haberler 28.03.2016, 12:07
Bursa’da belediye otobüs şoförlerinin tehlikeli yolculuğu
BURSA’ da çekilen ve sosyal paylaşım sitelerine yüklenen otobüs şoförlerinin görüntüleri tepkilere neden oldu.

Görüntülerde, bir otobüs sürücüsü cep telefonuyla sosyal paylaşım sitesinde dolaşırken, ikinci sürücü cep telefonuyla konuşurken, üçüncüsü ise mesajlaşırken kaydedildi.

Bursa’da toplu ulaşımda kullanılan otobüs sürücüleri yapılan uyarılara rağmen direksiyon başında cep telefonu ile oynayarak kendileriyle birlikte vatandaşların da can ve mal güvenliklerini tehlikeye atıyorlar.

Yolcular tarafından hareket halindeyken görüntüleri cep telefonlarıyla kaydedilen otobüs sürücüleri yoğun trafik içinde ellerinde cep telefonlarıyla görüntülendi.

Otobüslerde yolculuk yapanlar tarafından çekilip sosyal paylaşım sitelerine yüklenen görüntülerde bir sürücü elinde cep telefonuyla sosyal paylaşım sitesinde dolaşırken, ikinci sürücü ise dakikalarca cep telefonuyla konuşurken seyir halinde direksiyondan elini çekip vites değiştirirken görüntülendi. Üçüncü sürücü ise mesajlaşırken görülüyor. 
Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?
bayan gömlek instax SEO Stratejileri ile Kalıcı Çözümler!

Gelişmelerden Haberdar Olun

@