Bu Konser Can Dostlar İçin

İZMİR (ANKA) - Sokak hayvanlarının yaşam koşullarını iyileştirmek ve karınlarını doyurmak için el ele veren Karşıyaka Belediyesi ile Aktivist Hayvanseverler Grubu, “Can dostlara özel” konser organize etti. Konsere girişler, b

Haberler 06.04.2015, 03:08
Bu Konser Can Dostlar İçin

İZMİR (ANKA) - Sokak hayvanlarının yaşam koşullarını iyileştirmek ve karınlarını doyurmak için el ele veren Karşıyaka Belediyesi ile Aktivist Hayvanseverler Grubu, “Can dostlara özel” konser organize etti. Konsere girişler, bir paket kedi veya köpek maması ile yapıldı. Hayvanseverlerin büyük ilgi gösterdiği konserde 1 ton mama toplandı.

-KONSER BİLETİ: MAMA-

Sahipsiz sokak hayvanlarının yaşam koşullarını iyileştirmek için yapılan çalışmalarla ön plana çıkan Karşıyaka, çok farklı ve anlamlı bir etkinliğe daha ev sahipliği yaptı. Karşıyaka Belediyesi ve Aktivist Hayvanseverler Grubu işbirliği ile “Can dostlara özel” konser organizasyonu yapıldı. Yaşar Kurt başta olmak üzere pek çok şarkıcının sahne aldığı konsere girişler ise bir paket kedi veya köpek maması ile yapıldı.

-1 TON MAMA TOPLANDI-

Bostanlı Suat Taşer Açıkhava Tiyatrosu’nda gerçekleşen, can dostlara yönelik bu etkinlik, hayvanseverler tarafından da büyük ilgi gördü. Mamasını alıp gelen Karşıyakalılar, hem konser izlemenin hem de sokak hayvanlarına mama desteği sağlamanın mutluluğunu yaşadı. Bir tonun üzerinde mama toplandı. Toplanan mamalar, sokak hayvanları için kullanılacak.(ANKA)

(HM/ÖZK)

Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?
bayan gömlek instax SEO Stratejileri ile Kalıcı Çözümler!

Gelişmelerden Haberdar Olun

@