Bodrum Birleşmiş Milletler gibi

TURİZM sezonunun açılması ile renkli görüntülerin oluşmaya başladığı Muğla'nın Bodrum sahilleri yabancı mankenlerin cesur pozlar verdiği fotoğraf çekimlerine sahne oldu. CHP'li Bodrum Belediye Başkanı Mehmet Kocadon, "Bodrum Birleşmiş...

Haberler 05.05.2016, 12:32
Bodrum Birleşmiş Milletler gibi
TURİZM sezonunun açılması ile renkli görüntülerin oluşmaya başladığı Muğla'nın Bodrum sahilleri yabancı mankenlerin cesur pozlar verdiği fotoğraf çekimlerine sahne oldu. CHP'li Bodrum Belediye Başkanı Mehmet Kocadon, "Bodrum Birleşmiş Milletler gibi bir ilçedir. Özgürlükler ve barışın en son noktada olduğu bir yerdir" dedi.

Turizm sezonunun açılması nedeniyle Bodrum'a gelen yabancı turistler de renkli görüntüler oluşturmaya başladı. Bodrum'un Gümbet, Kumbahçe ve Bitez sahilleri güneşlenen ve yüzen turistlere, çarşı ise bol bol alışveriş yapan Ortadoğulu Arap turistlere ev sahipliği yaptı.

Bodrum'un Turgutreis Mahallesi'ni Akyarlar Mahallesi'ne bağlayan karayolu kenarında bulunan Hüseyin Burnu Halk Plajı cesur mankenlerin fotoğraf çekimlerine sahne oldu. Kayaların üzerinde, kumsalda ve denizin içerisinde çıplak poz veren yabancı mankenler ilgiyle izlendi. Yol kenarından geçen yerli ve yabancı turistler dakikalarca fotoğraf çekimlerini izledi.

Bodrum Belediye Başkanı Mehmet Kocadon, ilçede turizm sezonunun açıldığını belirterek, "Bugün de Almanya'dan iki uçak turist gelecek, onları en iyi şekilde ağırlayacağız. Her zaman söylerim Bodrum Birleşmiş Milletler gibi bir ilçedir. Burada 65 ülkenin insanı tatil yapar, 45 ülkenin insanı yerleşmiş ve yaşamaktadır. Yüreği sevdadan geçen herkesin yolu bir gün Bodrum'a düşer. Çünkü Bodrum'a gelen herkes kendi Bodrum'unu yaşar, kimse kimseye müdahale etmez. Yaşam burada artık 24 saattir. Eğlenmek isteyen de dinlenmek isteyen de buyursun gelsin" dedi.
Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?
bayan gömlek instax SEO Stratejileri ile Kalıcı Çözümler!

Gelişmelerden Haberdar Olun

@