Baba çocuklarıyla birlikte çatıya çıktı

Antalya'da, denetimli serbestlik yasası kapsamında cezaevinden tahliye olan eşi Sibel Yavuz’un kızı Aleyna Rabia’yı kaçırdığını iddia eden Necmettin Yavuz, diğer iki çocuğuyla...

Haberler 20.08.2016, 22:46
Baba çocuklarıyla birlikte çatıya çıktı
ÇOCUKLARIYLA BİRLİKTE ÇATIYA ÇIKTI

Antalya'da, denetimli serbestlik yasası kapsamında cezaevinden tahliye olan eşi Sibel Yavuz’un kızı Aleyna Rabia’yı kaçırdığını iddia eden Necmettin Yavuz, diğer iki çocuğuyla birlikte, saat 16.00 sıraların 6 katlı apartmanın çatısına çıktı. Muratpaşa İlçesi Hasan Subaşı Caddesi’ndeki Savcı Apartmanı’nın çatısındaki Necmettin Yavuz ile çocukları 7 yaşındaki İlayda Şeyma ve 5 yaşındaki Sümeyye Sibel'i gören çevre sakinleri, durumu polise bildirdi. Olay yerine polis, sağlık ve itfaiye ekipleri sevk edildi. İtfaiye ekipleri, bir bacağını aşağı sarkıtan Necmettin Yavuz’un atlama ihtimaline karşı binanın önüne branda açarak önlem aldı.

5 SAAT SONRA İNDİ

Kızını ve eşini görmek istediğini, aksi takdirde kendisini atacağını söyleyen Yavuz, polis ekiplerinden kızını bulmalarını istedi. Çatıya kimsenin çıkmaması için kapının arkasına eşya koyan Necmettin Yavuz, 2 çocuğuyla tam 5 saat çatıda bekledi. Sonunda polisle görüşmeyi kabul eden Yavuz, sanayi sitesinde oto tamirciliği yapan bir arkadaşının gelmesini istedi. Arkadaşının gelmesiyle çocuklarını da yanına alarak çatıdan inen Yavuz, ifadesi alınmak üzere çocuklarıyla birlikte polis merkezine götürüldü.

Süleyman EKİN- Yusuf ÜNAL/ANTALYA, ()
Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?

Gelişmelerden Haberdar Olun

@